gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Hamilelik döneminde mantar enfeksiyonu oldum yardım lütfen.

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar selam gebelik süreci içindeyim. Ve hiç olmayan birşey oldu ben mantar oldum :S bu mantar enfeksiyonu için e yapılması gerekiyor. Neler mantarı arttırıyor. Bu hususta bana yardımcı olun lütfen. Sizleri seviyorum. Kızım olursa adını Melek koymayı düşünüyorum. Saygılar.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Hamilelik döneminde mantar enfeksiyonu oldum yardım lütfen. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelik,mantar ve sarı leke lütfen yardım!

Gebelik,mantar ve sarı leke lütfen yardım!

Selam arkadaşlar öncelikle.Ben Allah ın takdiri ve izni ile şimdilik 5+2 hamileyim.Şu üç güne kadar sarı leke yoktu,ipliksi sarı bazende sadece sarı leke tarzında lekelenmem var.Dr mantar var dedi.Ultrasonda haffi kremsi bir şekilde görmüş ve ondandır dedi.Mantar nedir bilmezdim ama gebelikte değişen hormonlar buna etken miş.Fakat bu sarı lekeler beni çok korkutuyor.Bol su içiyorum,dün...
  2. Gözlerim Şaşı Oldu Yardım Lütfen:)

Gözlerim Şaşı Oldu Yardım Lütfen:)

Evet arkadaşlar ben bakıp incelemekten tabiri caizse resmen şaşı oldum gözlerim döndü hahaha sıra sizde bakalım siz ne kadar dayanabileceksiniz:D:Dnanik Aşağıda ki resime iyi bakmanızı istiyorum. İlk gördüğünüz kişi sayısı 12 olacaktır. 10 saniyede sonra adamlar ortadan kesilip yerleri değişince sayıları 13 oluyor sonra 12 sonra 13 daha sonra 12,daha sonra 13.... diye devam ediyor!!! hadi...
  3. Emzirme döneminde memelerde enfeksiyon

Emzirme döneminde memelerde enfeksiyon

emzirme döneminde apse belirtileri,emzirme döneminde gögüslerde enfeksiyon belirtileri,emzirme döneminde memede neden enfeksiyon olur ,emzirme döneminde meme enfeksiyonuna ne iyi gelir,emzirme dönemi sorunları hakkında bilgiler Emzirme döneminde göğüslerde meme absesi, meme enfeksiyonu dediğimiz Mastit görülebilir.Mastit , emzirme döneminde memelere giren bakterilerin neden olduğu bir...
  4. hamilelik var mıdır lütfen yardım edin

hamilelik var mıdır lütfen yardım edin

nişanlımla 30 tem.da korunmalı ilişkim oldu ve boşalma oldu,ama prezervatifte yırtılmadan korkuyorum ilk 1-2 dakikalık yakınlaşmmız da korunmasızdı.bu süreçten sonra 4 kere düzenli ve normal adet gördüm.15 eylülde de betahcg testimin sonucu
  5. Hamilelikte Genital Mantar Enfeksiyonu

Hamilelikte Genital Mantar Enfeksiyonu

hamilelikte vajinal enfeksiyonlar,gebelikte mantar enfeksiyonu,gebelikte mantar neden olur,gebelikte mantar tedavisi,hamilelikte mantar enfeksiyonu ve tedavisi hakkında bilgiler Mantar enfeksiyonu hamile kadınlarda , hamile olmayan kadınlara göre daha sık görülür.Gebeliğe önemli bir olumsuzlukları yoktur ama rahatsız olmanıza ve endişelenmenize neden olabilirler. Hamileyken bazen...

Sayfayı Paylaş