gebe
  1. ezzgi

ezzgi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Hamilelik Döneminde Yaşanan Sorunlar

Konu, 'Herşeyin başı sağlık !' kısmında ezzgi tarafından paylaşıldı.

cihangir yılanlıoğlu gebelik döneminde sorunlar gebelik döneminde yaşanan sorunlar Arkadaşlar Hamilelik Döneminde Yaşadığımız Sorunları Paylaşalım... Herkes Kendi Hikayesini Yazsın ki Aynı Sorunları Yaşayan Arkadaşlara Yol Göstermiş Olalım...

2. ezzgi

ezzgi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tüm üyelere öncelikle merhaba demek istiyorum. Ben çok zorlu bir hamilelik dönemi geçirdim. Burada bunu sizlerle paylaşmak istiyorum çünkü 9 ayın her günü bir kabus gibiydi ama bu zorlu günleri daha rahat geçirmemde ve mutluluğuma canım bebeğime kavuşmama yardımcı olan doktoruma teşekkür etmek istiyorum ve tüm hastane personeline… Hamilelik dönemim kansızlık sebebiyle çok zor geçtiği için başından beri pek çok farklı kadın doğum doktoruna gittim. Halsizlik, yorgunluk, çarpıntı, nefes darlığı, baş ağrısı, baş dönmesi, sürekli kulak çınlaması gibi hayatımı zorlaştıran bir çok durumla karşılaştım. Bayılmalar başlayınca ise internetten daha derin araştırmalar yapmaya başladım ve bu şekilde doktorum Cihangir Yılanlıoğlu’na ulaştım. Doktor Cihangir Bey yakın ilgisi ve verdiği tavsiyelerle hamilelik dönemini daha rahat geçirmeme ve mutluluğuma kavuşmamı sağladı. Memorial Hastanesi kadın doğum ekibi ve ameliyathane ekibine küçük kızım Gizem’i sapasağlam bana kavuşturdukları için teşekkür ediyorum ve bu mutluluğu herkesin yaşamasını temenni ediyorum.
    Ezgi Kutlu

3. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    anammmm bi hamilelik geçirdim dahada doğurmam dedim yani çok zordu ilk 3 ay düşük riski taşıyordum yatıyordum boyuna bulantılar da cabası sonra tansiyon çıktı bayılıp bayılıp duruyodum aç kaldım serum yedim anammm kabus gibiydi nasıl kolay geçi,rilir pek bilmem ama öyle yada böyle geçiyo be canlar sonuçta topu topu 9 aycık neyapalım atlatmak lazım annelik kolay değil.........................

Hamilelik Döneminde Yaşanan Sorunlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelikte Yaşanan Bacak Sorunları İçin Tavsiyeler

Gebelikte Yaşanan Bacak Sorunları İçin Tavsiyeler

Bu konu; Gebelikte Yaşanan Bacak Sorunları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, anne adaylarının gebelik sürecinde en çok yakındıkları sorunlardan biri de bacaklarda oluşan problemlerdir. Bu problemler sebebiyle gebeliğin ilerleyen zamanlarında yürüyememe ve dayanılmaz bacak ağrısı gibi problemler anne adayını son derece rahatsız edebilir. Bu sebeple oluşabilecek varisleri...
  2. Hamilelikte yaşanan stres bebeği etkilermi?

Hamilelikte yaşanan stres bebeği etkilermi?

gebelikte stres bebeği etkilermi,hamilelikte stres bebeği etkilermi,hamilelikte stresle nasıl baş edilir,gebelikte stres ve tedavisi hakkında bilgiler Gebelikte stres bebeği nasıl etkiler gebelikte stres bebeği etkiler mi gebelikte stres bebeğe zarar verir mi hamilelikte yaşanan stres bebeği nasıl etkiler hamilelik döneminde stresin bebeğe zararları ve hamilelikte stres nasıl önlenir...
  3. HAMİLELİKTE SIK YAŞANAN SAĞLIK SORUNLARI

HAMİLELİKTE SIK YAŞANAN SAĞLIK SORUNLARI

hamilelikte vajinal akıntı,gebelikte bacaklarda varis,gebelikte bacak şişmesi,gebelikte hemoroid,gebelikte bacaklarda kramp,hamilelikte görülen rahatsızlıklar hakkında bilgiler * Artan Vajinal Akıntı - Tahriş etmeyen bir sabunla daha sık yıkanabilirsiniz, ama enfeksiyona yol açabilecek olan vajinal duştan kaçınmak önemlidir. Eğer akıntı kötü kokuyorsa, kaşınma ve yanmaya neden oluyorsa,...
  4. Gebelikte yaşanan sağlık sorunları nelerdir?

Gebelikte yaşanan sağlık sorunları nelerdir?

gebelikte reflü,gebelikte kramp,gebelikte basur,gebelikte bel ağrısı,gebelikte kusma,gebelikte sık karşılaşılan durumlar hakkında bilgiler Gebelikte bacaklar ve genital bölgede varis ortaya çıkabilir. Bu hastalarda aile hikayesinde varise sık rastlanır. Büyüyen rahim tarafından toplardamarlara uygulanan basınç, varislerin gelişiminde ana etkendir. Kilo arttıkça ve ayakta geçirilen...
  5. Hamilelikte sık yaşanan üç şikayet

Hamilelikte sık yaşanan üç şikayet

hamilelikte migren,hamilelikte baş ağrısı,hamileliktesaç dökülmesi,hamilelikte bacak kramları,gebelikte sık karşılaşınlan problemler hakkında bilgiler Başağrısı hamilelik sırasında en sık rastlanan nörolojik belirtidir. Bazı kadınlarda günlerce sürebilir ve yaşam kalitesinin ciddi ölçüde bozulmasına neden olur. Hamileliğin ilk 3 ayında çok sık görülen baş ağrısının nedeni tam olarak...

Sayfayı Paylaş