gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Hamilelik İçin En İdeal Yaş Kaçtır ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlarım ben Çağla. 19 yaşındayım severek evlendim. Eşim benden 5 yaş büyük. Yaklaşık 7 aydır evliyiz. Bir çocuk istiyoruz. Baktım sitenizde herkes gebelikten bahsedip duruyor. Ben de anne olmak istiyorum ama bunun için en ideal yaş kaç bilemiyorum. Bu konuyla alakalı bilgi sahibi kızlar bana yardımcı olursa inanılmaz hayra geçer.
    Cevabınızı sabırsızlıkla bekliyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Hamilelik İçin En İdeal Yaş Kaçtır ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadınlar İçin En İdeal Doğum Yaşı Kaçtır?

Kadınlar İçin En İdeal Doğum Yaşı Kaçtır?

ideal doğum yaşı en ideal doğum yaşı kadınlar kaç yaşına kadar yapabilir için yaş kadın kaç yaşına kadar yapabilir Kadınlar İçin En İdeal Doğum Yaşı Kaçtır? En uygun yaşlar 20 ile 30 arasıdır. Doğum aralıklarının en az 2 yıl olmasını sağlayarak hem kendinizi hem de bebeğin sağlığını daha iyi koruyabilirsiniz. 35 yaş üzerindeki annelerde problemli gebelik riski yüksektir, ancak sağlıklı ve...
  2. hamilelik için ideal yaş kaçtır

hamilelik için ideal yaş kaçtır

ideal doğum yaşı doğurganlık yaşı kaçtır hamilelik kaçtır 47 yaşında hamilelik ideal En uygun yaşlar 20 ile 30 arasıdır. Doğum aralıklarının en az 2 yıl olmasını sağlayarak hem kendinizi hem de bebeğin sağlığını daha iyi koruyabilirsiniz. 35 yaş üzerindeki annelerde problemli gebelik riski yüksektir, ancak sağlıklı ve...
  3. Evlilik için en ideal yaşlar

Evlilik için en ideal yaşlar

Zaman içerisinde değişen şeylerden birisi de evlenme yaşı. Geçmişte 18-20 yaşlarına gelindiğinde çoktan evlenmiş ve çoluk çocuğa karışmış insanlar normal karşılanırken, günümüzde genelde kırsal kesimlerde erken yaşlarda evliliğe rastlanıyor. 20 li, 30 lu, 40 lı yaşlarda evliliğin kendine göre avantajları ve dezavantajları var. Bunları öğrenirseniz, kişiliğinize ve yaşamdan beklentilerinize...
  4. Uygun ideal gebelik (hamilelik) yaşı kaçtır ?

Uygun ideal gebelik (hamilelik) yaşı kaçtır ?

en uygun gebelik yaşı,hamile kalmak için ideal yaş,gebe kalmak için ideal yaş,kaç yaşında hamile kalmalı,gebelik yaşı kaç olmalı,ideal gebelik yaşı hakkında bilgiler Sağlıklı bir gebelik geçirmek istiyorsanız, ilk önce bedensel, ruhsal ve hormonal dengenizin en iyi seviyede olması gerekmektedir. En uygun ideal gebelik yaşı 18-35 yaş arasında yaşanmaktadır. Bu yaşlarda gebe kalan...
  5. İdeal sünnet yaşı kaçtır ?

İdeal sünnet yaşı kaçtır ?

sünnetin ideal yaşı nedir,sünnet yaşı ideal olarak ne olmalıdır,ideal sünnet yaşı ne olmalıdır,erkek çocuklarda ideal sünnet yaşı kaçtır Yaz ayları başlayınca sünnet sezonu da açılır.Çocuklarını sünnet ettirmek isteyen anne babalar sünnet için ideal yaşın ne olduğunu merak eder.3-6 yaş arası gelişim dönemi, çocukların cinsel kimlik gelişimleri açısından önemli bir dönemdir. Bu dönemde erkek...

Sayfayı Paylaş