gebe
  1. simci

simci Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

hamilelik istiyorum

Konu, 'Çöplük' kısmında simci tarafından paylaşıldı.

kızlar slm yeni katıldım bebek istiyorum bi türlü olmadı reglime on gün var sizce belli olumu hamilelik varsa kan testinde?:)

2. lavinya07

lavinya07 Banned

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

kiz sende heryere yazmissin bunu hee:D yine diyorum hep diyecem de:D reglini bekle acele etme bence eğer hasta olmazsan bir iki gün gecerse test yaparsın oldumu cicim:D

3. zeeyno

zeeyno Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende çooook istiyorummm

4. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    simci bencede daha cok erken bekle reglin gecsin snra testi yaparsin...

allah isteyen herkese nasip etsin

hamilelik istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebeğinizin dahi olmasını istiyorsanız hamilelikte bu besini tüketin...

Bebeğinizin dahi olmasını istiyorsanız hamilelikte bu besini tüketin...

zeki bebek için ne yemeli hamileyim ne yemeliyim hamilelikte bebeğin beyin gelişimi için yemeli hamileyken yemeliyim bebeğin zeka gelişimi Hamilelik döneminde ne kadar balık tüketilmesi gerektiği her zaman merak konusu olmuştur. 'Bebeklerin beynini geliştiren omega-3 yağları için daha çok balık yenmeli mi?' ya da 'Bebekleri beyni zehirleyen civadan korumak için balık yemeyi...
  2. sorum: hamileliğin vücuttaki ilk belirtileri hakkında bilgi istiyorum

sorum: hamileliğin vücuttaki ilk belirtileri hakkında bilgi istiyorum

Kızlar hamileliğin vücutta ilk belirtileri tam olarak nelerdir. Neler olur ?_ Bu güzelim vücudumu yani şimdi kaybedecek miyim kaç kilo alınıyor ortalama of yaa off ;)
  3. Rahat Bir Hamilelik Geçirmek İstiyorsanız Spor Yapın Melekler !

Rahat Bir Hamilelik Geçirmek İstiyorsanız Spor Yapın Melekler !

rahat bir hamilelik rahat hamilelik Sorunsuz ve rahat bir hamilelik geçirmek her gebenin isteğidir melekler :) Normal zamanda kaliteli ve sağlıklı bir hayat için spor yapmanın önemini hepimiz biliyoruz. Gebelik döneminde de bazı egzersizleri yaparak aktif hayatımızı devam ettirebiliriz. Üstelik yapacağımız bu hafif egzersizler rahat bir hamilelik ve doğum geçirmemize de fayda sağlarlar. Bu...
  4. Bebek İstiyorum İlişkiden Sonra İdrar Yapmak Sakıncalımı?

Bebek İstiyorum İlişkiden Sonra İdrar Yapmak Sakıncalımı?

Bebek sahibi olmak isteyenlerin birçoğu bu isteklerine kısa sürede kavuşurken bazıları için bu süreç biraz zaman alabiliyor. Bebek isteyenlerin bize yönelttiği sorulardan biri de "ilişkiden hemen sonra idrar yapmak sakıncalımı" doğrultusundadır. Bebek için farklı yöntemler deneyen çiftler için kafalarını karıştıran bu soruya geçmeden önce sizlere öncelikle şöyle bir tavsiyem...
  5. Hamilelikte karın ağrısı ve ishal hakkında yardım istiyorum

Hamilelikte karın ağrısı ve ishal hakkında yardım istiyorum

Yaklaşık iki ay kadar önce hamile olduğumu öğrendim çok şükür iyi geçiyordu ama bu aralar sıklıkla karnımda ağrılar ishal durumu oluyor. Daha doktora gitmedim bu durumda bana neler tavsiye ediyorsunuz arkadaşlarım. Acı ve ya başka şey mi yememem gerekiyor yahu girince 15 dk wc de kalıyorum baya rahatsızım bu durumdan bu aralarda biraz bulantılarım başladı bana yardımcı olabilir misiniz ?

Sayfayı Paylaş