gebe
  1. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

hamilelik jilem

Konu, 'Hamile Kıyafetleri' kısmında makber tarafından paylaşıldı.

hamile jilesi hamile jileleri kot jile sevgili melişlerim sizlerle ilk hamileliğimin ilk jilesini paylaşmak istedim.çok ahım şahım değil ama olsun Kızlar bu benim hamileliğimin ilk jilesi aslında, yenisine alıcam ama sizinde görüşlerinizi alıyım ,sizce buna benzer bişiler mi alsam yoksa daha farklı modeller mi ,benimkinin resmini çektim ben, sizlere göstermek için sizlerinde yorumunu bekliyorum.Yardımcı olabilirsiniz.Aslında ilk olanlar her zaman daha özel olur ama...
    önden

göğüs kısmı
    arkadan
    bu buydan elbise aslında çok güzel ama resimde niye böyle çıktı anlamadım :)
    roba kısmı

umarım beğenirsiniz...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 13 Kasım 2009
  2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hayatımda hiç hamile olmadığım için, pek bir fikrim yok bu konuda fakat şıkmı dersen, çok şık ikiside :) Bu arada sen hamile misin? :DEğer öyle ise tebrik ederim canım, ALLAH analı, babalı büyütsün :):)

3. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim adminim....

4. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Canım çok güzel elbiselerin gerçekten,çok beğendim.Hamile olduğum zaman bende koyucam burda olursam kıyafetimi.Çok kıskandım :D:D hamile kıyafetini
    bizimle paylaştığın için sana çok teşekkür ederim
    +rep helalinden sana gelsin.

5. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Şimdi makber önce şunu söylemeliyimki şimdiki hamileler çok şanslı birkaç sene öncesine kadar genelde tek tip olan hamile kıyafetlerinin günümüzde birçok model seçeneği var.
    Benim ilk hamileliğimin ağır zamanları yaza gelmişti hep tulum giymeyi isterdim evet giydimde ama açıkcası doktorlar çok tavsiye etmiyor çünkü bebeğin son aylarda daha rahat hareket etmesi açısından bol ve geniş olan giysileri öneriyorlar o yüzden son zamanlarda bende elbise giyiyordum

İkinci hamileliğim kışa geldiği için genelde biraz daha kalın olan kıyafetleri tercih ettim pantolon giyiyormusun bilmiyorum ama benim biri kot üstü jile diğeri kadife pantolonlu bir takımım vardı ve oldukça rahat ettim çünkü hem ısıtıyordu hemde görünüşleride çok hoştu ve oldukçada rahattı eğer pantolon giyiyorsan sende böyle soğuk günlerde aşağıdan hava alıp seni üşütmeyen modelleri tercih edebilirsin canım bu arada kıyafetlerinde hayırlı olsun:) Gayet şık ve oldukça rahat modeller:tik:

6. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Canım Güle Güle giy hamiş jilelerini zamanda çok rahat görünüyorlar...Allah bebeğini hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin...

7. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    beğendiğinize sevindim.... aldığım yeni kıyafetlerimide sizlerle paylaşıcam...
    yorumlarınız için çok teşekkür ediyorum...

8. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Yüzde yüz özgün yüzde yüz güzel bir konu paylaşımın için teşekkür ediyorum makbek sağolasın.

9. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Bence 2. elbise de çok tatlı canım çok şeker bir hamile olursun ikisiyle de :)

10. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Bence cok güzeller canim :)

eminim sanada cok yakisiyorlardir :)

tskler paylasim icin tatlim :)

11. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim arkadaşlar valla bu kadar beğenilceğini tahmin etseydim daha önce paylaşırdım :D

12. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Gerçekten elbiseler ve konu harika canım.Tebrik ediyorum seni tekrar.

hamilelik jilem konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamilelikler

Hamilelikler

Modayı takip asıl hamile kalınca başlıyor... Aralarından biri mutlaka size hitap ediyordur...
  2. Hamileler için birbirinden güzel jileler

Hamileler için birbirinden güzel jileler

jileler hamile jileleri hamilelik jileler hamilelik jileleri jile dikimi Hamileler için en rahat kıyafetlerden birisi elbetteki jileler:) Bebeklerin rahat hareket etmesi adına bana göre tüm hamişlerin tercih etmesi gereken bir model .Son derece rahat ve günümüzde çoğalan birçok şık modellerlede tüm anne adaylarının tercihine sunulan modellerle oldukça göz dolduruyor:)
  3. Hamilelik

Hamilelik

Merhaba sizlere bir şey danışmak istedim 6 aylık evliyim ve bebek istiyoruz şuanda 2 gün gecikme var ve çok fazla gaz şikayetim var idrar testi yaptım ama negatif çıktı bana bu konuda yardımcı olurmusun??
  4. hamilelik

hamilelik

merhaba kızlar bana yardımcı olurmusunuz ben 15 eylülde adet gördüm ekim 2 sindede damala damla kan geldi sadece 1 saatlik bişiydi sonra da kahverengi akıntı geldi sizce hamilemiyim b
  5. hamilelik

hamilelik

merhabalar adetime 2 gün var yumurtlama günümde çalışmalrı yaptım fakat adet agrısı gibi şikayetlerim sizce idrar testi yapsam cıkar mı yoksa adetimin geçmesini mi beklemeliyim bebiş için çok sabırsızlanıyorummmm:)

Sayfayı Paylaş