gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Hamilelik Kan Testi Fiyat Bilgileri Burada Melekler

Konu, 'Gebelik testi - hesaplama' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

hamilelik kan testi gebelik kan testi hemilelik kan testi fiyatları gebelik kan testi fiyatları 2011 2012 ile ilgili bilgiler burada melekler. Dünyanın en güzel duygusu anneliktir melekler, bunu tadanlar bilir. :) Gebe olduğunuzu örendiğinizde dünyalar sizin olur. Tabi bir de plansız ve istenmeyen gebelikler de var. Onlar içinse tam bir kabus. Bugün kü makalemiz, kimine göre hayatın ta kendisi kimine göre tam bir kabus olan gebeliği öğrenmenin yollarından bahsedeceğiz. Elbette ki bildiğiniz gibi gebelik idrar testi ya da kan testi yoluyla öğrenilebilinir. Bu yazımızda ise gebelikte kan testi fiyatları merak eden meleklerimiz için gebelik kan testi fiyatları hakkında kısaca bilgi vermek istiyoruz..

Geblik kan testleri sağlık ocaklarında ücretsiz olarak yaptırılabilir. Özel hastanelerde ise tam bir uçurum var. Ancak şunu diyebiliriz ki en ucuz fiyat 20-30 TL civarı. Hastanenin adına göre fiyat çok daha fazla yükselebiliyor. Yani 100 liraya dayanıyor diyebiliriz.

tugce01 bunu beğendi.
Hamilelik Kan Testi Fiyat Bilgileri Burada Melekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamilelik kan testi nasıl yapılır

hamilelik kan testi nasıl yapılır

Hamile olduğumu anlamak için kan testi yaptıracağım ama öncesinde gebelik testi yaptırayım diyorum. Bu testi nasıl yapıyoruz arkadaşlarım. Teşekkürler.
  2. Hamilelik Kan testi fiyatları

Hamilelik Kan testi fiyatları

ARkadaşlarım hamilelik kan testi fiyatları ne kadar, bizim buradaki hastane 60 tl istedi. Acaba ortalaması nedir yahu bunun paramda yok merakta ediyorum kafayı sıyıracam neden bu kadar fazla phara istiyorlar ki ?
  3. hamilelik kan testi sonuçları

hamilelik kan testi sonuçları

ARkadaşlarım bu kan testi elimde de ben tam olarak nereye bakacağım doktor yoktu gösteremedim. Hangi değere bakarak hamile yada hamile olmadığımı anlayacağım şimdi offf yaaa :S
  4. Hamilelikte Kan testi sonuçlarının anlamı

Hamilelikte Kan testi sonuçlarının anlamı

Hamile olup olmadığınızı bilmiyorsunuz test yaptırdınız ve sonucun ne olduğunu merak ediyorsunuz. Gebelikteki kan testi sonuçları değerleri nasıl anlaşılıyor peki o zaman aşağıdaki tabloya bakın kızlar :)
  5. Hamilelik Belirtileri Adet Kanaması hakkında bilgiler burada melekler

Hamilelik Belirtileri Adet Kanaması hakkında bilgiler burada melekler

Hamilelikte Adet Kanaması Gebelik Belirtileri Adet Kanaması Daha önce siz sevgili melek'lerimize ve bizi ziyaret eden sevgili misafirlerimiz, HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN GEBELİK KATEGORİMİZE BAKABİLİRSİNİZ. Şimdi ise bu yazımızda gebelik belirtileri adet kanaması...

Sayfayı Paylaş