gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hamilelik kan testi nasıl yapılır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Hamile olduğumu anlamak için kan testi yaptıracağım ama öncesinde gebelik testi yaptırayım diyorum. Bu testi nasıl yapıyoruz arkadaşlarım. Teşekkürler.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Forumumuzda bulunan Evde gebelik testi nasıl yapılır adlı konumuzu inceleyebilirsiniz . Ayrıca kan testini size en yakın bir sağlık kuruluşunda yaptırabilirsiniz :)

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Bu arada arkadaşlarım hamilelikte kan testi aç yada tok karna farketmeksizin yapılıyor bilginiz olsun :)

hamilelik kan testi nasıl yapılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamilelik Kan testi fiyatları

Hamilelik Kan testi fiyatları

ARkadaşlarım hamilelik kan testi fiyatları ne kadar, bizim buradaki hastane 60 tl istedi. Acaba ortalaması nedir yahu bunun paramda yok merakta ediyorum kafayı sıyıracam neden bu kadar fazla phara istiyorlar ki ?
  2. hamilelik kan testi sonuçları

hamilelik kan testi sonuçları

ARkadaşlarım bu kan testi elimde de ben tam olarak nereye bakacağım doktor yoktu gösteremedim. Hangi değere bakarak hamile yada hamile olmadığımı anlayacağım şimdi offf yaaa :S
  3. hamilelik kan testi aç karına mı yapılır ?

hamilelik kan testi aç karına mı yapılır ?

yarın hamilelik kan testi yaptıracağım BETA HCG diyorlar adına acaba aç karınamı yapıyılor yoksa tok karınamı arkadaşlarım yaptıranlardan bilgi rica ediyorum ?
  4. hamilelik kan testi ne zaman nasıl yapılır buyrun arkadaşlar

hamilelik kan testi ne zaman nasıl yapılır buyrun arkadaşlar

hamilelik kan testi aç karına mı yapılır hamilelik kan testi sonucu hamilelik kan testi değerleri hamilelikte kan testi değerleri hamilelikte kan testi nasıl yapılır hamilelik kan testi aç karnınamı yapılır gebelik kan testi aç karnınamı yapılır hamilelikte kan tahlili hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Hamile kalmak için bir çok yöntem denediniz ve nihayet hamile kaldınız. Lakin hamilelikte...
  5. Hamilelikte ikili test 11-14 testi nedir nasıl yapılır

Hamilelikte ikili test 11-14 testi nedir nasıl yapılır

Hamilelikte ikili test 11-14 testi nedir nasıl yapılır gebelikte ikili test 11-14 testi nedir nasıl yapılır Merhaba Melek'ler, bu sayfamızda hamilelik süresince yapılan ikili test 11-14 testi hakkında bilşinmeyen ve merak edilen tüm bilgileri sizlerle paylaşıyoruz arkadaşlarım. 2000 yılından itibaren dünyada ve ülkemizde kullanıma giren ilk trimester tarama testinin amacı down...

Sayfayı Paylaş