gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

Hamilelik krallıkmış diyenler buraya

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

Hamilelikte duygusallık ne zaman başlar Hamilelik duyguları

Arkadaşlar hamile kalan herkes galibe çevresinden gördüğü ilgi karşısında şaşırıyordur :)
    bu durumu lehine kullanan varmı :lau:

Hamilelik krallıkmış diyenler buraya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Boğazımı tutamıyorum diyenler buraya

Boğazımı tutamıyorum diyenler buraya

boğazımı tutamıyorum Ah şu boğaz:D hep onun yüzünden değilmi çoğu kilolar tatlılar ,pastalar,zeytinyağlılar diye diye bir bakmışsınız giysilerinizin içine sığamaz olmuşsunuz.Sonra başlanır her türlü diyet çeşidi uygulanmaya:training1:Diyet yapmaya gerek kalmadan iştahı kesmenizin yolları hakkında sizlere uzmanların önerdiği bilgileri aktarmak istiyorum.Yaza girerken formda bir vücutla girmek...
  2. Hamilelik Dönemimde Hangi Testleri Yaptırmam Gerekir Diyenler buraya:

Hamilelik Dönemimde Hangi Testleri Yaptırmam Gerekir Diyenler buraya:

gebelikte test,hamilelik dönemindeki testler, yapılması gerekli olan testler,gebelik ve test :bebem::bebem::bebem::bebem::bebem::bebem::bebem: Hamilelik döneminiz nasıl izlenecek: Henüz gebeliğinizin planlama aşamasında iken, bu konuda uzman bir hekimle görüşmek ve gerekli öneri ve tahlilleri yaptırmak, gebeliğinizin daha sağlıklı ve güvenli olmasını sağlayacaktır. Genel olarak, gebelik...
  3. Hamileliğe Hazır mıyım Diyenlere...

Hamileliğe Hazır mıyım Diyenlere...

gebeliğe hazırlık hamileliğe hazırlık dönemi Bir bebek sahibi olmak isteyen kadınların büyük çoğunluğu bebek sahibi olup olamama konusunda kararsızlık yaşar melekler :) Sürekli kafalarında hamileliğe hazır mıyım sorusu döner dolaşır. Öncelikle psikolojik olarak bu duruma hazır olup olmadığınızı anlayabilmelisiniz. Çünkü annelik özellikle ilk aylarda uykusuz uzun geceler ve son derece sabır...
  4. Hamilelik Belirtileri Adet Gecikmesinden Sonra Mı Başlar diyenler buraya!

Hamilelik Belirtileri Adet Gecikmesinden Sonra Mı Başlar diyenler buraya!

Adet Gecikmesinden Sonra Hamilelik Belirtileri Adet Gecikmesinde Hamilelik Belirtileri Daha önce sizlere en erken gebelik belirtileri neler diye bir çok bilgi paylaşımında bulunmuştuk. Şimdi de hamilelik belirtileri adet gecikmesinden sonra mı başlar diyen üyelerimiz ve misafirlerimiz için, adet gecikmesinden sonra hamilelik belirtileri neler bu yazımızda paylaşıyoruz Melek'ler....

Sayfayı Paylaş