gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Hamilelik lekeleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merabalar yazınızı yeni gördüm bende de yüzümde hamilelik lekeleri var (5 yıllık) bazı ürünlerden bahsetmişsiniz onlar nedir acaba

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Hamilelik lekeleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. HAMiLELİK ÇATLAKLARI ve LEKELER

HAMiLELİK ÇATLAKLARI ve LEKELER

karın çatlaklarına bitkisel çözüm doğum çatlaklarına bitkisel çözüm hamilelik gebelik doğum çatlakları için çözümler . Hamilelik çatlaklarının oluşum nedeni nedir? Çatlaklar hamile bayanların %90''ında gözlenen bir kozmetik problemdir. Genelde ilk önce karın bölgesinde başlayıp, göğüs, bacaklar ve koltuk altına yayılım gösterirler. Lezyonlar başlangıçta kabarıktırlar, kısa zamanda düzleşirler...
  2. Hamilelik sonrası oluşan lekeler için

Hamilelik sonrası oluşan lekeler için

Hamilelik sonrası oluşan lekeler için 1 çay kaşığı tarçın 1 çay kaşığı zencefil 1 yumurta akı Bütün malzemeleri güzelce karıştırın lekeli bölgelere hergün uygulayabilirsiniz.
  3. hamilelikte sivilcer ve lekeler

hamilelikte sivilcer ve lekeler

slm ben 4 aylik hamileyim ve yüzümde devamli sivilceler cikmakta ardindanda lekeler kalmakta ne yapacagimi bilmiyorum böyle kendimi cok kötü hissediyorum lütfen bir cvp yazin.
  4. Hamilelikte oluşan yüz lekeleri

Hamilelikte oluşan yüz lekeleri

hamilelikte oluşan lekeler hamilelikte oluşan cilt lekeleri yüz lekeleri hamilelikte oluşan yüz lekeleri, cilt lekeleri, leke tedavisi hakkında maske bilgileri burada arkadaşlar. Hamilelik süresince, vücudunuz da ve cildiniz de bir çok değişim söz konudu olur. Bunlardan başlıca ve can sıkanı ise cilt üzerinde oluşan lekelerdir Melek'ler. Bu yüz lekeleri kadınların çoğunu rahatsız...
  5. hamilelik lekeleri ne zaman başlar

hamilelik lekeleri ne zaman başlar

hamilelik lekeleri ne zaman başlar, gebelik lekeleri ne zaman başlar konusunda yardımınızı rica ediyorum. Sağolun.

Sayfayı Paylaş