gebe
  1. tosbia

tosbia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

hamilelik olabilir mi?yardım

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında tosbia tarafından paylaşıldı.

melekler mekanı gebelik merhabalar 2 ay önce nişanlımla birlikte olurken popomun arka kısmına boşalma yaşamıştım hemen yıkanıp temizlendim.olaydan sonra aynı ay içinde adetlerım duzensız oldugu için farlutal isimli ilacı kullanarak normal adetimi gördüm.bu ay yine düzensizlikten dolayı aynı ilacı kullandım biteli 9 gün olmasına rağmen hala adet görmedim.böyle bir ilişkiden ve bir kez normal miktarda-renkte adetimi görmüş olmama hamile olabilir miyim?hiç bir belirtide mevcut değil.eğer hamile olsaydım ilaç kullanmama rağmen normal adetimi görür müydüm?kafam çok karışık.bu arada dün yaptığım idrar testi negatif çıktı.nerdeyse 10 günlük gecikmeden sonra ve sabah idrarımla yaptım yanılma payı var mıdır?birde kan testi yaptırmak istiyorum sizce gerek var mınerde ve ne kadar fiyata yaptırabilirim?

2. katkota

katkota Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba cnm. tabi ben de bu işin uzmanı değilim ama bence kan testi yaptırmana gerek yok gibi. yaşadığın acaba hamilemiyim stresi ve 2 ay kullandığın ilaç adet düzenini etkilemiş olabilir.bu kadar süre geçtikten sonra testin pozitif çıkardı diye düşünüyorum:S

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Seni korkutmak istemem ama spermler çok kaygan olduğundan rahim içine ulaşabilir ihtimalini göz önünde bulundurarak en kesim çözüm kan testine başvur derim ben çünkü bazen gebelikler normal testlerde belli olmuyor ama var yada yok kan testinde bunu kesin olarak öğrenebilirsin .Çok fazla ücretli birşey olduğunu sanmıyorum normal hastanelerde yapıyor eğer herhangi bir sağlık güvencen varsa sanırım bunu ücretsiz yaptırabilirsin

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    maviye katılıyorum kan testi yaptırmalısın bence

5. aslında_özgürsün

aslında_özgürsün Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar, bnm 5yıllık bir ilişkim var ama gelin görün ki mahalle baskısı nedeni ile tam birlikte olamıyorum sevgilimle ama arada kendimi tutamayarak kaçamaklar yapıyorum. hiç ilişkiye girmememize ve hiç oraya boşalmamasına rağmen üstümüzde hiç bir şey olmadan sürtünme yoluyla birlikte oluyoruz. ve ben 1,5 aydır hasta olmuyordum.ayrıca 3hafta önce test yaptım negatif çıktı ve farlutal içtim bugün 9.gündü ve hafif lekelenme oldu. yine de hamile kalma olasılığım var mıdır? çünkü çooook değişik yazılar var internette. çok acil bir cevap bekliyorum. çok saolun şimdiden.

6. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar pek bi bilgim yok ama kan testi yaptırsanız iyi olur, herşeyin bilimsel yolu en iyisidir. Testlerin yanıltma ihtimali olabiliyor yani yaşadım. Ama bir arkadaşın dediği gibi ''Acaba hamile miyim.?'' stresinden de adetiniz gecikmiş olabilir..

Bir de birşey soracağım. O ilacı neden kullanma gereksinimi duyuyorsunuz anlayamadım :S Adet olamıyorsanız niye zorla olmaya çalışıyorsunuz. Beklemeniz gerekmez mi.? Yanlış anlamış olabilirim ama sanırım zorla yapmak gibi birşey bu.

hamilelik olabilir mi?yardım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. lütfen cevap hamilelik olabilir mi?

lütfen cevap hamilelik olabilir mi?

hiç belirti olmadan hamilelik öncelikle merhabalar.konuda ayrıntıya girdiğim için özür dilerim ama açık açık yazmak istedim.temmuzun başında nişanlımla birlikte olurken popomun üst kısmına boşaldı hemen yıkanıp temizlendim.olaydan sonra aynı ay içinde adetlerim duzensiz oldugu için farlutal isimli ilacı kullanarak normal adetimi gördüm.fakat bu ay 1-2 günlük bir gecikme yaşadım.sorum şu...
  2. Sırt Ağrısı Hamilelik Belirtisi Olabilir mi ?

Sırt Ağrısı Hamilelik Belirtisi Olabilir mi ?

Gebelik Belirtileri Sırt Ağrısı Hamilelikte Sırt Ağrısı Hakkında Bilgi Gebelik belirtileri kişiden kişiye değişir melekler, bunu unutmamak lazım. Kimisi mide bulantısından şikayet ederken kimisi hiç mide bulantısı yaşamayabilir. Bu yazımızda da Gebelik Belirtileri Sırt Ağrısı konusunda sizlere bilgiler vermek istiyoruz... Hamilelik döneminin erken safhalarında en çok görülen bulgu...
  3. HAMİLELİK OLABİLİR Mİ yardimmm;(

HAMİLELİK OLABİLİR Mİ yardimmm;(

Merhaba arkadaşlar ben ayin1den beri yani adet bitimindeki ilk ilişkiden beri bel ve klasik agrisi cekiyordum dun itibari ile agrilarim hafifledi vajina kasintisina ve beyaz akintiya dönüştü bu hamilelik belirtisi olabilirim?adet görmeme 4gun var henuz
  4. hamilemiyim bilmiyorum yardım edin bana

hamilemiyim bilmiyorum yardım edin bana

Merhaba arkadaşlar bana yardimci olun ben ocak 18inde hastalandim bugun martin 2si daha hastalanmadm ewde test yaptm negatif doktora gttm bir sorun warmi die ultrasonla bkti test yapti bi sorun yk tertemiz sonuclarin dedi nie hastalanmyrm dedm bilmiorm dedi sol tarafmda agri oluo belim cok agrio akintim fazla acaba gec dollenme olablirmi cwplarinizi beklyrm
  5. Adetim 2 gün geçti hamile olabilir miyim yardım lütfen meleklerim

Adetim 2 gün geçti hamile olabilir miyim yardım lütfen meleklerim

Merhaba ben burada yeniyim ve şey henüz yirmi yaşındayım. Bir şey sormak istiyorum. benim adetim 2 gün gecikti bu normal mi? normalde de gecirkirdi hatta bir ara yumurtalığımda kist vardı ve 2 ay olmadığım zamanlarım olurdu fakat son 6 aydır düzenli olarak her ayın 10 ile 13ü arası olurdum bu ay olmadım. Normal mi? ilgilendiğiniz için teşekkürler

Sayfayı Paylaş