gebe
  1. serden denser

serden denser Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

HAMİLELİK OLABİLİR Mİ yardimmm;(

Konu, 'Kadınlar' kısmında serden denser tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar ben ayin1den beri yani adet bitimindeki ilk ilişkiden beri bel ve klasik agrisi cekiyordum dun itibari ile agrilarim hafifledi vajina kasintisina ve beyaz akintiya dönüştü bu hamilelik belirtisi olabilirim?adet görmeme 4gun var henuz

HAMİLELİK OLABİLİR Mİ yardimmm;( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. lütfen cevap hamilelik olabilir mi?

lütfen cevap hamilelik olabilir mi?

hiç belirti olmadan hamilelik öncelikle merhabalar.konuda ayrıntıya girdiğim için özür dilerim ama açık açık yazmak istedim.temmuzun başında nişanlımla birlikte olurken popomun üst kısmına boşaldı hemen yıkanıp temizlendim.olaydan sonra aynı ay içinde adetlerim duzensiz oldugu için farlutal isimli ilacı kullanarak normal adetimi gördüm.fakat bu ay 1-2 günlük bir gecikme yaşadım.sorum şu...
  2. hamilelik olabilir mi?yardım

hamilelik olabilir mi?yardım

melekler mekanı gebelik merhabalar 2 ay önce nişanlımla birlikte olurken popomun arka kısmına boşalma yaşamıştım hemen yıkanıp temizlendim.olaydan sonra aynı ay içinde adetlerım duzensız oldugu için farlutal isimli ilacı kullanarak normal adetimi gördüm.bu ay yine düzensizlikten dolayı aynı ilacı kullandım biteli 9 gün olmasına rağmen hala adet görmedim.böyle bir ilişkiden ve bir kez...
  3. Sırt Ağrısı Hamilelik Belirtisi Olabilir mi ?

Sırt Ağrısı Hamilelik Belirtisi Olabilir mi ?

Gebelik Belirtileri Sırt Ağrısı Hamilelikte Sırt Ağrısı Hakkında Bilgi Gebelik belirtileri kişiden kişiye değişir melekler, bunu unutmamak lazım. Kimisi mide bulantısından şikayet ederken kimisi hiç mide bulantısı yaşamayabilir. Bu yazımızda da Gebelik Belirtileri Sırt Ağrısı konusunda sizlere bilgiler vermek istiyoruz... Hamilelik döneminin erken safhalarında en çok görülen bulgu...
  4. Eşimle korunmasız ilişkiye girdim hamilelik olabilir mi hamile miyim ?

Eşimle korunmasız ilişkiye girdim hamilelik olabilir mi hamile miyim ?

MERHABALAR BEYZA HANIM REGL DÖNEMLERİM ÖNCE 30 08 2016 SONRA KI AY DA 25.09.2016 DA OLDU BU AY EŞİMLE KORUNMASIZ İLİŞKİYE GİRDİK (14.10.2016 da) ŞU AN HİCBİR REGL SANCIM YOK ACABA HAMİLE OLABİLİRMİYİM? TEST YAPSAM ÇIKAR MI? TEŞEKKÜRLER..
  5. Hamilelik olabilir mi bhcg 2.94 çıktı

Hamilelik olabilir mi bhcg 2.94 çıktı

Doktora gittim belirtilerimi anlattım hamile belirtileri dedi ve ultastonla baktı birşey çıkmadı dün gitmiştim doktorada lekelenmem var dedm oda tamam dedi kan testi verdm bugn sonuçta 2.94 çıktı bana yardımcı olur musunuz

Sayfayı Paylaş