Hamilelik testi nezaman yaptiniz (yeni)

MCasksin

Hamiş Melek
Üye
Hamilelik testi nezaman yaptiniz (yeni)
Kizlar hamile olanlar lutfen belirtilerinizi ve nezaman test yapip ogrendinizi paylasirmisiniz

Selamlar konu yeni ben yazayım dedim üye değilim. Vallahi ben ilk gebeliğimi yaşıyorum şu anda böyle göğüslerimde hassasiyet durumu artmıştı mide bulantısı vs de yoktu 2 gün vardı adet olmama hastanede işim vardı gitmişken kan alıylorlardı bi rahatsızlığım için dedim hamilelik testinede bakın. hiç umudum yoktu ama ne bilim yaptırdım sonuç beklerken aynı zamanda hamileliğimde çıkınca ortaya havalara uçmuştum. Allah isteyen cümle kullarına nasip eder inşAllah.

Zeynep

Senin adina cok sevindim insallah saglikli bisekilde kucaginada alirsin canim..
Benimde simdi 1 hafta kaldi belirti kasik agrilarim oldu sacma sapan ates cikmalari oldu. Ama hala gogsumde tik yok sadece standart buyudu:) midemde bulanmiyo :)
Insallah hamile olurum adet olmak istemiyommmmmmmm

Senin adina cok sevindim insallah saglikli bisekilde kucaginada alirsin canim..
Benimde simdi 1 hafta kaldi belirti kasik agrilarim oldu sacma sapan ates cikmalari oldu. Ama hala gogsumde tik yok sadece standart buyudu:) midemde bulanmiyo :)
Insallah hamile olurum adet olmak istemiyommmmmmmm

Mensinizi oldunuzmu ? Belirtiler gebeliğin 4 - 5 ci haftasında başlar.Net sonuç için mensinizde en az 3 günlük bir gecikme olursa hcg testi yaptırın

Geri