gebe
  1. MCasksin

MCasksin Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3.808
    Ödül Puanları:
    113

Hamilelik testi nezaman yaptiniz (yeni)

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında MCasksin tarafından paylaşıldı.

Kizlar hamile olanlar lutfen belirtilerinizi ve nezaman test yapip ogrendinizi paylasirmisiniz

BEYZA21 bunu beğendi.
  2. zeynep işçi

zeynep işçi Forum Okuru

Selamlar konu yeni ben yazayım dedim üye değilim. Vallahi ben ilk gebeliğimi yaşıyorum şu anda böyle göğüslerimde hassasiyet durumu artmıştı mide bulantısı vs de yoktu 2 gün vardı adet olmama hastanede işim vardı gitmişken kan alıylorlardı bi rahatsızlığım için dedim hamilelik testinede bakın. hiç umudum yoktu ama ne bilim yaptırdım sonuç beklerken aynı zamanda hamileliğimde çıkınca ortaya havalara uçmuştum. Allah isteyen cümle kullarına nasip eder inşAllah.
    Zeynep

MCasksin bunu beğendi.
  3. MCasksin

MCasksin Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3.808
    Ödül Puanları:
    113
    Senin adina cok sevindim insallah saglikli bisekilde kucaginada alirsin canim..
    Benimde simdi 1 hafta kaldi belirti kasik agrilarim oldu sacma sapan ates cikmalari oldu. Ama hala gogsumde tik yok sadece standart buyudu:) midemde bulanmiyo :)
    Insallah hamile olurum adet olmak istemiyommmmmmmm

4. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113

Mensinizi oldunuzmu ? Belirtiler gebeliğin 4 - 5 ci haftasında başlar.Net sonuç için mensinizde en az 3 günlük bir gecikme olursa hcg testi yaptırın

Hamilelik testi nezaman yaptiniz (yeni) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamilelikte bulantı nezaman başlar

Hamilelikte bulantı nezaman başlar

hamilelikte mide bulantısı nezaman başlar hamilelikte bulantı bulanti Hamilelik şüphesini arttıran en önemli şeylerden biri snaırım mide bulantısı peki bu mide bulantısı nasıl başlar Hamilelikte Mide Bulantısı Ne Zaman Başlar, Hamilelikte mide bulantısı ne zaman geçer Hamilelerin yaklaşık yüzde 80'inde görülen bulantı ve kusma şikayetleri genellikle ilk adet gecikmesinin hemen birkaç gün...
  2. Yeni Sezonda Diziler Nezaman Başlayacak

Yeni Sezonda Diziler Nezaman Başlayacak

yeni sezon, diziler, fatmagülün suçu ne, adını feriha koydum, kuzey-güney, öyle bir geçer zamanki, nezaman başlayacak hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar Geçen sezon severek izlediğimiz diziler yeni sezonda nezaman yayınlanmaya başlayacak diyorsanız buyurun melekler İşte dizilerin yayın tarihleri: Fatmagül'ün Suçu Ne?: 8 Eylül Perşembe Kuzey-Güney: 9 Eylül Cuma Umutsuz Ev...
  3. hamilelik testi doğruluk oranları

hamilelik testi doğruluk oranları

Hamilelik testi yaptıracağım ama acaba bhcg mi yoksa evdeki gebelik testinden mi yaptırayım bunların doğruluk oranları nedir hangisine güvenmem lazım kızlar.
  4. Hamilelik testi

Hamilelik testi

24Eylülde adet olduktan sonra 5kasımda adet oldum. Adetim 12.günü gecikmeli olarak geldi ve normal seyrinde idi. Ancak adetimden 2gün önce sol kasık ağrısı ve akıntıda artma yaşadım adetim olunca herşey eskiye döndü normalim ama aklıma takıldığı için 2gün önce miratech gebelik testi yaptım ve sonuç negatifti buna rağmen hala gebelik mümkün müdür ?
  5. hamilelik testi

hamilelik testi

hamilelik testi yapıp 6-7 dakika bekledim. C ve T noktaları ortasında tek bir çizgi meydana geldi. Cye daha yakın görünse de emin olamıyorum. sizce sonuç nedir?

Sayfayı Paylaş