gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hamilelik testleri ne kadar güvenilir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ben her ay sürekli acaba hamilemiyim diyerek test yapıyorum. Genelde de ikinci silik çizgiyi görüp seviniyorum heralde bu sefer hamileyim diyerek fakat her seferinde de kan testi negatif çıkıyor. Hatta en son yaptığım testte ikinci çizgi belirgin çıktı fakat test iyice kuruyunca belirginliği baya kayboldu. Tabi yine kan testinin sonucu negatif. Şimdi sorum şu testlerde ikinci çizgi neye göre belirir. Gebelik yoksa hiçbir şekilde görünmez diyor eczacılar ben de şaşırmış durumdayım artık. Hatta gerçekten hamile olsam inanmayacak hale geldim. Herhangi bir hormon dengesizliği falan sebep olabilir mi bu duruma acaba,

2. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0

Sevgili Misafirimiz,

Sorunuzun cevabina istinaden size yardimci olacak konumuzun detaylari asagidaki linktedir, incelemenizi oneririz;

http://www.meleklermekani.com/gebelik/189171-gebelik-testleri-hakkinda.html

hamilelik testleri ne kadar güvenilir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evde Yapılan Gebelik Testi Ne Kadar Güvenilir?

Evde Yapılan Gebelik Testi Ne Kadar Güvenilir?

eczaneden alınan gebelik testi ne zaman yapılmalı gebelik testleri markaları testi güvenilirmi markaları eczaneden alınan güvenilir mi İdrarda yapılan gebelik testleri ilişkiden hemen sonra sonuç vermez. Testin doğru sonuç vermesi için çoğu zaman adet gecikmesi olması gereklidir. Yani hamilelik süphesi olan ilişkiden sonra yaklaşık 14 gün geçmesi gerekir. Hamile olduğundan şüphelenen ve...
  2. Hamilelik Testleri Ne Kadar Güvenli?

Hamilelik Testleri Ne Kadar Güvenli?

gebelik testleri ne kadar güvenilir gebelik testi ne kadar güvenilir testleri güvenli de bi testi Meleklerim eğer artık bir bebeğinizin olmasını istiyorsanız evinizde gebelik testi stoğunuz vardır,kesin. :D:D Bu testler nekadar güvenilirmiş öğrenelim mi? Hamilelik Testleri Ne Kadar Güvenli? Günümüz dünyasında aklımıza gelen bir şeyi hemen elde etmek veya yapmak isteriz. Bu hamilelik söz...
  3. Hamilelikte Yapılan Testler Nelerdir

Hamilelikte Yapılan Testler Nelerdir

Selam arkadaşlar. Hamileyim ve bu konuda siz hamile bayanlardan yardım almak istiyorum. henüz ilk gebeliğim ve Hamilelikte Yapılan Testler hakkında bilgim hiç yok. sizden ricam Hamilelikte Yapılan Testler Nelerdir bu konuda tecrübelerinizi ve bilgilerinizi banada yazın.
  4. Hamilelikte Ne Kadar Yürümeliyim

Hamilelikte Ne Kadar Yürümeliyim

gebelikte yürümenin faydaları,hamilelikte yürüyüşün faydaları,gebelikte yürüyüş zararlımı,hamilelikte yürüyüş sakıncalımı,hamilelikte ne kadar yürümeli ,gebelikte yürüyüş hakkında bilgiler Hamileler için gebeliğin 3. ayından sonra haftada 3 gün düzenli yürüyüş yapmak faydalıdır. Yürüyüş orta tempoda olmalıdır ve 20-30 dakika kadar yapılması yeterlidir. Her egzersizde olduğu gibi yürüyüşe...
  5. Hamilelik testleri ne kadar hangisini almalıyım ?

Hamilelik testleri ne kadar hangisini almalıyım ?

Arkadaşlarım hamilelik testi yaptıracağım 3 gün gecti adetim bu testler ne kadar hangi hamilelik testini almam gerekiyor bunların ucuzu ya da sizein tavsiye edebileceğiniz " şunu al şu testi kullan şu kadardır " dediğiniz bir marka var ise lütfen bana yazabilir misiniz ?=

Sayfayı Paylaş