gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

Hamilelik ultrasonda ne zaman görünür sizce?

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

hamilelikte ultrason ultrasonun zararları

Selam kızlar;benim geç döllenmede dolayı epey bi sonraları görmüştük ama genelde 6 haftalık gıbı yavas gorunmeye baslıyor

sizler ne zaman gördünüz?

Hamilelik ultrasonda ne zaman görünür sizce? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ultrasonda bebek kesesi ne zaman oluşur görünür

Ultrasonda bebek kesesi ne zaman oluşur görünür

kızlar bhcg değerim 695 olarakg örünüyor doktorum baktı ama kesesi yok dedi bende hamileliğin verdiği heyecanla ne zaman gelim diyemedim bi hafta sonra gel dedi acaba bu bhcg değeri ne olduğunda kese görünüyor bilgisi olan var mı ?
  2. Hamilelikte ultrasonla neler tespit edilebilir?

Hamilelikte ultrasonla neler tespit edilebilir?

Röntgen ışını olmadığı için tehlikeli değildir.Ses dalgalarının organlara çarpıp görüntü olarak ekrana yansıması prensibine dayanır.Doğum zamanını,gebelik haftasını ,bebekte bir anomali olup olmadığını belirlemek için kullanılır.Ayrıca amnios sıvısını,plasentayı ve kordonu görüntülemek için de önemlidir. Gebelikte yapılan teşhis yöntemleri ( amniosentez,kordosentez, koryon villus örneklemesi)...
  3. Gebelik kesem görülmedi nedeni nedir?

Gebelik kesem görülmedi nedeni nedir?

Gebelik kesem görünmedi diyenlere nedenlerini bu konumuzda anlatıyoruz. Şimdi sizler ERKEN GEBELİK belirtilerini geçtiğinize ve hamile olduğunuza göre lütfen yazımızı takip ediniz. Bir çok kadının hayalidir anne olmak..Hamile olduğunu öğrenip buna inanamayan anne adayları hemen bir kadın doğum uzmanına koşar.Yapılan incelemeyle bebeğin kesesi bazen görülür bazen görülmez.Sağlıklı bir...
  4. bebeğin cinsiyeti ne zaman  görünür?

bebeğin cinsiyeti ne zaman görünür?

Slm ben 2,5 aylık hamileyim bebeğimin cinsiyeti ne zaman görülür ilk gebeliğim
  5. Bhcg kaç olursa bebek kesesi ultrasonda görünür

Bhcg kaç olursa bebek kesesi ultrasonda görünür

Selam kızlar benim sizlere bir sorum var ben gebelikp şüphesi beta hcg gebelik testi yaptırdım. Doktor hamilein dedi üç beş gün kontol ettiler ve bhcg değerlerimden dolayı bugün doktora gittim artık bebek kesesi görünür mü diye yine göremediler. Başka bi doktora gittim ve renkli ultrasonda da baktılar bhcg değerlerim sürekli yükseliyor fakat keseyi bi türlü göremediler şimdi sorum şu sizlere....

Sayfayı Paylaş