gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

hamilelik üzerıne komık yazılar..

Konu, 'Komik Resimler' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

rüyada dişli bebek doğurmak rüyada bebeğin dişli doğması bebek görmek dişi çıkmış görmek
    Q: 35′ten sonra çocuk yapmak doğru mudur? A: Hayır, 35 tane yeterli görünüyor

Q: Bebeğin cinsiyetini öğrenmek için en güvenilir yöntem nedir?
    A: Doğurmak.

Q: Doktorum bana doğum yaparken hissedeceğim şeyin acı değil sadece normal bir baskı olacağını söyledi, bu doğru mu?
    A: Tabii, bakiniz meteoroloji uzmanları da kasırgayı normal bir doğa olayı olarak tanımlar.

Q: Bebeğimiz gecen hafta dünyaya geldi. Karim ne zaman kendini yeniden iyi hissetmeye ve normal davranmaya başlayacak?
    A: Çocuklar ayrı eve çıktıkları zaman.

Q. Kocam külot yerine bokser don giyerse hamile kalma olasılığım artar mı?
    A. Evet ama hiç bir şey giymezse daha çok şansınız olur.

Q. Tam olarak ne zaman hamile kaldığımı nasıl bilebilirim?
    A. Yılda bir kere **** yaparak.

Q. En sık karşılaşılan aşerme hangisidir?
    A. Erkekler için, hamile olanın yerinde olma isteği.

Q. Ben ve kocam çok çekiciyizdir. Eminim bebeğimiz de reklamlara çıkmak için yeterince güzel olacak. Bu konuyla ilgili olarak kiminle bağlantı kurabiliriz?
    A. Terapistinizle.

Q. Kusmalarımın hamileliğin sabah bulantılarından mı yoksa grip olduğumdan mı kaynaklandığını nasıl bilebilirim?
    A. Eğer gripseniz iyileşirsiniz.

Q. Hamile kaldığımdan beri göğüslerim ve hatta ayaklarım bile büyüdü. Hamilelikte küçülen bir şey var mı?
    A. Evet, mesaneniz.

Q. Hamile kaldığımdan beri kızarmış soğan halkaları olmadan yatağa giremez oldum. Bu aşerme normal mi?
    A. Onlarla ne yaptığınıza bağlı.

Q. Hamileliğim ilerledikçe, yabancılar bana daha çok gülümsemeye başladı. Neden?
    A. Çünkü onlardan daha şişmansınız.

Q. Hamileliğin son zamanlarındaki ****, hangi şartlarda doğumu başlatır?
    A. Eğer ****, kocanız ve başka bir kadın arasında olursa.

Q. Doğum hemoroit sebebi olabilir mi?
    A. Doğum, bahane bulmak istediğiniz her şeyin sebebi olabilir.

Q. Anne sütünü saklamak için en uygun yer neresidir?
    A. Göğüsleriniz.

Q. Meme pompalarının güvenli bir alternatifi var mı?
    A. Evet, bebek dudakları.

Q. Bir bebeğin dişli doğması ne anlama gelir?
    A. Bebeğin annesinin bebeği emzirme ile ilgili planlarını tekrar gözden geçirmek isteyebileceği anlamına.

Q. Bebeği sütten ne zaman kesmek gerekir?
    A. Dişleri çıkmaya başladığında.

Q. Kavrama refleksi nedir?
    A. Taze annenin memelerini gören taze babanın reaksiyonudur.

Q. Bir anne emzirirken hamile kalabilir mi?
    A. Evet ama önce bebeği memeden ayırıp uykuya yatırırsanız işiniz daha kolay olur.

Q. Atılan çocuk bezlerine ne oluyor?
    A. Kimyasal bir savaş durumunda kullanılmak üzere Orta Batı’da bir siloda toplanıyorlar.

Q. Kolik ağrıları nedir?
    A. Taze anne-babaya doğum kontrolünü hatırlatan şey.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 23 Ekim 2008
hamilelik üzerıne komık yazılar.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mezar taşlarının üzerine yazılan yazılar <komik

mezar taşlarının üzerine yazılan yazılar <komik

mezar taşı üzerine yazı yazma yazı yazılan resimler mezar taşı yaz yazma taşının üstüne yaz Artık buraya takılıyorum Beni hesaptan düşün. Bi sabah bi uyandım,dünya yok Dün gece 2,30 sularında suları kesildi ömrün. Delil yetersizliğinden beraat etti Kalp yetersizliğinden gitti Karnında fazla su vardı, adalelerinde kireçlenme, böbreklerinde kum, kanında da demir fazlalığı. Beton gibiydi,...
  2. ::kısa kısa komık yazılar:

::kısa kısa komık yazılar:

komik yazılar kısa kısa komik yazılar yazilar kisa kisa yazilar bir telefoncuya giren çocuk nakia 3310'ları incelemektedir. gülen bir yüzle onu izleyen kasiyere döner ve sorar: -abi bunun şarjı bi hafta gider mi? -sırtında bi aküyle dolaşırsan gider ----------------------------------------------------------- bir toplantıda bir genç mehmet akif'i küçük düşürmek için sorar; -affedersiniz,...
  3. Sigara Paketi Üzerine Yazılacak Yeni Yazılar

Sigara Paketi Üzerine Yazılacak Yeni Yazılar

Seni zehirliyoruz, paranla rezil ediyoruz hahayt enayi... İsmet abiii, gel de enayi gör, gel gel! -Dikkat, iflahınızı keser! - Sigara ömrü kısaltır, arkanda ayı var! - Bi kere o eli indir! - N’oLdu, başın göğe mi erdi? - Baban geliyo Looo! - Ateşle yaklaşmayın! - Sigara ömrü makul bir süreye indirger. - Ben kaç pakettir kime diyorum ‘İçme, zararlı!’ diye, aloo? - Önce ayak...
  4. Dişlerinizin hamileliğiniz üzerindeki etkisi

Dişlerinizin hamileliğiniz üzerindeki etkisi

SEVGİLİ HANIMLAR VE ANNE ADAYLARI BEBEK PLANLARINIZI YAPMAYA BAŞLADIĞINIZ ZAMAN TÜM KONTROLLERİNİZ İLE BİRLİKTE AĞIZ SAĞLIĞINIZIN KONTROLLERİNİN YAPILMASI VE VAR OLAN ÇÜRÜKLERİN TEDAVİ EDİLMESİ HEM SİZİN HEMDE BEBEĞİNİZ İÇİN OLDUKÇA ÖNEMLİDİR.. HAMİLELİK SIRASINDA AĞIZDA İLERLEYEN BİR ÇÜRÜK HEM DİŞİ DAHA KOLAY KAYBETMENİZİ SAĞLAYACAK HEMDE BEBEĞİNİZ ÜZERİNDEDE OLUMSUZ ETKİLERİ OLACAKTIR. HEM...
  5. Yaş Pasta Üzerine Yazılan Komik Yazılar

Yaş Pasta Üzerine Yazılan Komik Yazılar

Yaş Pasta Üzerine Yazılan Komik Yazılar lazım bende pastanın üstüne yazacam :)

Sayfayı Paylaş