gebe
?

hamılemıyım acaba

1. acılen

oy sayısı 0
    0,0%
  2. acılen

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
  1. köylüm

köylüm Forum Okuru

hamılelık varmı

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında köylüm tarafından paylaşıldı.

slm bayanlar ben 2 bucuk yıllık evlıyım benım bebegım olmuyor ve 5 ay once kanal amalıyatı oldum ve doktor bana normal yolla bebegımın olma ıhtımalını%2 verdı tup bebek yapılmasını onerdı ama bu ay 3 gunum gectı ve akıntılarım oluyor belımde sıddetlı agrılar ve atl kasıkta agrılarım oluyor hamılemıyım acaba tahlıl yapmaktan korkuyorum husrana ugrarım dıe acıl cevap verın lutfen

hamılelık varmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamılelıkte Alınan Kılolar

Hamılelıkte Alınan Kılolar

Hamile kalan kadınların en büyük derdidir alınan aşırı kilolar. Ancak gebelik diet yapmak için uygun bir zaman değildir. Gebeliğiniz ilerledikçe iştahınız da artacaktır. Bu iştah artışı sizin ve bebeğinizin yeterli derecede besin almasını sağlayan doğal bir yoldur.Gebe bir kadın aldığı günlük kaloriyi artırmalıdır – bir çok hamile kadın hamilelik öncesinde aldığı kaloriden günlük 300 kalorilik...
  2. Arkadaslar çokk mutluyum hamılelık gözüküyor:)

Arkadaslar çokk mutluyum hamılelık gözüküyor:)

hamılelık melekler mekanı hamılelık merhabaa arkadaslarr bugun test yaptırdım kanda 2 gun gecıktım degerım 22.03 cıktı:) doktor gebelık gorunuyor ama daha cok kucuk 10 gun sonra tekrar gel dedı ve folık asıtt verdı...cokk cok mutluyumm ıns..degerlerımm yukselırr gun gectıkcee..duaa edınn bende ısteyen tum arkadaslarıma dua edıcemm yurektenn rabbım en kısa zamanda olmak ısteyen arkadaslarıma...
  3. hamılelık kac gunde bellı olur ?

hamılelık kac gunde bellı olur ?

evet anneler, anne adayları, anne olmaya hazırlananlar. Sımdı bıze yardımcı olursanız cok sevınırım ..
  4. HAMILELIKTE NORMAL ADET GOREN VARMI

HAMILELIKTE NORMAL ADET GOREN VARMI

HAMILE KALIPTA NORMAL ADET OLAN VARMI ACIL CEVAPPPPP LUTFENN
  5. HAMILELIK

HAMILELIK

Kızlar 1 kasım adet donemim bitiş 5 yada 6 eşimle korunmasız iliskim 13 kasım. Yumurtlama tarihime yakın değil. Hamilelik olma ihtimali yok mudur ?

Sayfayı Paylaş