gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

Hamilelik yaşınız?

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

İdeal hamile kalma zamanı ideal hamile yaşı

Merhaba kızlar
    ilk hamileliğinizi kaç yaşındayken yaşadınız?

Hamilelik yaşınız? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamilelik için ideal yaş kaçtır

hamilelik için ideal yaş kaçtır

ideal doğum yaşı doğurganlık yaşı kaçtır hamilelik kaçtır 47 yaşında hamilelik ideal En uygun yaşlar 20 ile 30 arasıdır. Doğum aralıklarının en az 2 yıl olmasını sağlayarak hem kendinizi hem de bebeğin sağlığını daha iyi koruyabilirsiniz. 35 yaş üzerindeki annelerde problemli gebelik riski yüksektir, ancak sağlıklı ve...
  2. Hamilelik İçin En İdeal Yaş Kaçtır ?

Hamilelik İçin En İdeal Yaş Kaçtır ?

Merhaba arkadaşlarım ben Çağla. 19 yaşındayım severek evlendim. Eşim benden 5 yaş büyük. Yaklaşık 7 aydır evliyiz. Bir çocuk istiyoruz. Baktım sitenizde herkes gebelikten bahsedip duruyor. Ben de anne olmak istiyorum ama bunun için en ideal yaş kaç bilemiyorum. Bu konuyla alakalı bilgi sahibi kızlar bana yardımcı olursa inanılmaz hayra geçer. Cevabınızı sabırsızlıkla bekliyorum.
  3. küçük yaşta hamilelik ve doğum

küçük yaşta hamilelik ve doğum

erken yaşta gebelik erken yaşta hamilelik erken yaşta doğum Her kadın günü saati geldiğinde evlenip bir çocuk sahibi olmak ister melekler :) Ancak dikkat edin, günü saati geldiğinde diyoruz. Çünkü ne yazık ki çok erken yaşta yapılan evlilikler ve ölüm ya da sakat doğumlarla sonuçlanan gebelikler ya da anne - bebek ölümleri ne yazık ki ülkemizde yaşanıyor. Bu makalemizde dikkatinizi bu...
  4. Uygun ideal gebelik (hamilelik) yaşı kaçtır ?

Uygun ideal gebelik (hamilelik) yaşı kaçtır ?

en uygun gebelik yaşı,hamile kalmak için ideal yaş,gebe kalmak için ideal yaş,kaç yaşında hamile kalmalı,gebelik yaşı kaç olmalı,ideal gebelik yaşı hakkında bilgiler Sağlıklı bir gebelik geçirmek istiyorsanız, ilk önce bedensel, ruhsal ve hormonal dengenizin en iyi seviyede olması gerekmektedir. En uygun ideal gebelik yaşı 18-35 yaş arasında yaşanmaktadır. Bu yaşlarda gebe kalan...
  5. 35 Yaş Sonrası Hamileliğin Zorlukları

35 Yaş Sonrası Hamileliğin Zorlukları

Günümüzde artık toplum yapısında meydana gelen gelişmeler sayesinde kadınların iş hayatında eskiye oranla daha aktif bir şekilde rol alması, etkin doğum kontrol yöntemlerinin kullanılması konusunda bilinçlenme ve kısırlık tedavilerinin başarı oranının artması gibi etkenler sayesinde kadınların çocuk sahibi olma yaşlarında artış yaşanmıştır. İleri yaşlarında doğum yaparak anne olan kadınların...

Sayfayı Paylaş