gebe
  1. elvin berfin

elvin berfin Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    28

hamilelikmi aman allahim

Konu, 'Hamilelik Anılarınız' kısmında elvin berfin tarafından paylaşıldı.

:abo: valla nerden baslasam bilmiyorum ilk hamileligim den bahsedeyim en iyisi. ilk hamileligim cok zordu kusmalarin arkasi gelmiyordu. en rahat ayim 5 le 6 aylik oldugunda rahattim artik. ama ondan sonra günüm geldiginde bebek gelmedi, tam 4 gün evde bas bas bagiriyordum hastaneye gidiyorum onlar beni eve gönderiyorlardi. simdi düsünüyorumda nekadar zor günler yasamisim. dogumu bile bilmiyordum bas bas bagiriyordum sadece, allahtan doktorun yardimi cok oldu bana. benim nedense kaderim 40 haftayi doldurmayla kalmiyorum üstüne 4 günde var. iki kizimda öyle oldular. ikinci kizimda cok rahattim. gec gelmesine gecti ama birgün sancisini cektim evde. dogumdada cok kolay oldu ama kanamam cok oldu.yaaaaaaaaaa iste böyle allaha cok sükürler olsunki ikiside cok saglikli ve istahlilar birtanede oglum olsun yeter.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ben anlattıklarında cok korkuyorum doğumdan :S insallah sağlıklı bir doğum yaparım ileride..

3. elvin berfin

elvin berfin Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    insallah allah gönlüne göre verir canim

4. gunes ve su

gunes ve su Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    olsun da bence acımız böyle olsun hayatta...:)

5. zd3375

zd3375 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    insallah bende kolay dogururum çok korkuyorum ben ya.sırf dogum korkusundsn erkek arkadaşmla evlenmekten vazgecebilirim çünkü o cok seviyor cocukları hep hayal kuruyor evlilik coluk cocuga dair ama ben korkuyorum yasonuçta o kadar acıyı sancıyı çekecek olan o deil.biraz bencil mi bilmiyorum yani :(.

hamilelikmi aman allahim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aman

Aman

Rüyasında aman dilediğini gören kimse sıkıntılarından kurtulur. Hele de secde ederek aman diliyorsa bütün dertleri geride kalacak demektir.
  2. Aman Allahım! Bu nasıl açıklama

Aman Allahım! Bu nasıl açıklama

"Bir yerin dibine sokmadıkları" kalmış diyeceğiz ama "sokmuşlarda." Uğur Dündar ekibinden 'utanılacak' açıklama. İ Elbette biri sizin hakkınızda bir takım iddia ve ithamlarda bulunursa yanıt hakkınız kutsaldır. Bunun için de yazılı açıklama yapmak doğaldır. Ama bu öyle bir açıklama ki okuduğumuzda "hiç yakıştıramadık" doğrusu... Ne Arena...
  3. Aman Allah İllallah İlahisi

Aman Allah İllallah İlahisi

illallah ilahisi allah allah illallah dertlere derman aman dertlere derman aman ilahisi Seher vakti bülbüller Nede güzel öterler Açınca tüm çiçekler Birlikte zikrederler Aman Allah illallah Dertlere derman Allah Gönüle şifa veren Lailahe illallah Akşam olur giderler Boyun büker çiçekler Kim bilir ne söylerler Feryad eder bülbüller Aman Allah illallah Dertlere derman Allah Gönüle şifa...
  4. Aman Allahım hamileyim!!!

Aman Allahım hamileyim!!!

İkinci çocuğa sahip olanlar iyi bilirler inanın annelik duygusu ikinci çocukta çok daha açığa çıkıyor ilkinde tecrübesizlik acemisizlik gibi duygularla neyin ne olduğunu öyle anlayamıyorsunuz.. Büyük oğlum 3 yaşlarına gelmişti artık ikinci bir çocuk oğluma bir kardeş düşünüyorduk.Ama sanırım vakti değilmişki 3 sene boyunca çocuğumuz olmadı her ay regl zamanı geldiğinde büyük bir hüsrana...

Sayfayı Paylaş