gebe
  1. gulbi

gulbi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

hamilelikmi hastalik belirtisimi

Konu, 'Tüm Sağlık Konuları' kısmında gulbi tarafından paylaşıldı.

cogu kadin gibi bendende bir akinti geliyor ama adet olmama bir kac gun kala bu akinti kesiliyordu 5 gun gecikti halya akintim var demek yakinda adet olmicam gouslerim agariyor ve yumurtaliklarimda ara sira sancilar oluyor sizce hamilemiyim yoksa bir hastalik belirtisimi adetim gecikmezdi hep iki gun once geliyodu nolur bana yardimci olun

hamilelikmi hastalik belirtisimi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamilelikmi aman allahim

hamilelikmi aman allahim

:abo: valla nerden baslasam bilmiyorum ilk hamileligim den bahsedeyim en iyisi. ilk hamileligim cok zordu kusmalarin arkasi gelmiyordu. en rahat ayim 5 le 6 aylik oldugunda rahattim artik. ama ondan sonra günüm geldiginde bebek gelmedi, tam 4 gün evde bas bas bagiriyordum hastaneye gidiyorum onlar beni eve gönderiyorlardi. simdi düsünüyorumda nekadar zor günler yasamisim. dogumu bile...
  2. Yardımm!!bu nedir ??hamilelikmi???????

Yardımm!!bu nedir ??hamilelikmi???????

MERHABA ARKADAŞLAR ben aranızda yeniyim ve sizden yardım bekliyorum.benden fazla tecrübesi olan insanlardan yorum bekliyorum..lütfen.... son adet tarihim 9 mart.normalde adetlerim pek düzenli sayılmaz en azından dakik değildir.2-3 gün oynamalar olur tarihlerde.bu ay doktora gittim ve doktorum yumurta takibi yaptı.yumurta çatladıktan 3 gün sonra kasıklarımda ve karnımda 5-6 saat süren bir ağrı...
  3. hamilemiyim hastalik belirtisimi

hamilemiyim hastalik belirtisimi

mrh arkadaslar banada yardimic olursaniz cok sevinirim cogu kadin gibi bedede beyaz bir akinti geliyor ama bu akinti adet olmama bir kac gun kala kesiliyordu,adetim 4 gun gecikti goguslerim agariyor ve ara ara yumurtaliklarimda sanci oluyor akinti halya kesilmedi devam ediyor yakin zamanda agadet olmayacam acaba hamilelik belirtisimi bana yardimic olursaniz sevinirim
  4. Vajinal yanmalar gebelik belirtisimi?

Vajinal yanmalar gebelik belirtisimi?

Vajinada yanma konusunda bir çok soru alıyoruz.Ve bize yöneltilen bu sorudan yola çıkarak vajina yanmasının nedenleri hakkında bu yazıyı hazırlamak gereği duyduk. Çocuk sahibi olmak isteyen bir çok bayan vücudunda oluşan her değişimi gebelik olarak yorumluyor.İdrarın koyu renkte olması,vajinanın yanması vb..Vajinadaki yanma aslında bir çok hastalığın habercisi olabilir.Hemen gebeliğe...
  5. Her adet gecikmesi gebelikmidir?

Her adet gecikmesi gebelikmidir?

Her kadın düzenli olarak ayda 1 defa adet olmaktadır.Adet olan kadın gerek ruhsal gerekse fiziksel açıdan rahatlamaktadır.Adet kanaması nın düzenli olması gebe kalma açısından önemlidir.Düzensiz adet gebeliği zorlaştırsada tedavisi mümkündür.Adet düzensizliği genelde hormon bozuklukları,rahim kaynaklı sorunlar,stres,mevsim dönüşleri ,kist,miyom gibi durumlardan kaynaklanmaktadır.En sık...

Sayfayı Paylaş