gebe
  1. zeliha555

zeliha555 Forum Okuru

hamilelikte akıntı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında zeliha555 tarafından paylaşıldı.

melekler merhaba ben size çook önemli bi soru sorucam gebeliğimn 7. haftasında armut buyukluğünde bi kan pıhtısı düşürdüm şiddetli bi kanamayla ancakdoktorum bebkte bişey yok dedi 1 gün hastenede yatırdı ama kanamam yani kahverengi akıntım dewam ediyo başina böle bişeey gelen varsa nolur yazın meraktan ölüyorum bebegime bişey olurmu?

2. bebekyüzlüm

bebekyüzlüm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    364
    Ödül Puanları:
    63
    canım benim sana dr progestan vermedii onu kulan düzenli olarak bide sakın ayakta fazla durma gerekirse sürekli yattt canım geçmiş olsun inş bebişine bişey olmaz kanamaya çevirisede dr gitt..::((((((

hamilelikte akıntı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamilelikte Ağız ve Diş Bakımı

Hamilelikte Ağız ve Diş Bakımı

Hamilelik ve Ağız Sağlığı Hamilelik ve Ağız Sağlığı Hamilelik ağız sağlığını nasıl etkiler? Hamilelik sırasında anne dişlerinden kalsiyum kaybı ve her hamilelikte annenin bir dişini kaybedeceği yanlış bir inanıştır. Fakat hamilelik sırasında ağız sağlığında bazı değişikliklerin olacağı da bir gerçektir. En önemli değişiklik östrojen ve progesteron hormon düzeylerindeki artış olup, bu durum...
  2. Hamilelikte akıntı

Hamilelikte akıntı

hamilelikte yeşil akıntı gebelikte yeşil akıntı hamilelikte akinti Bunun sebebi üreme organlarındaki bezlerden salgılanan hormonların etkisiyle mukus üretiminin artmasıdır. Hamile bayanlarda görülen normal vaginal akıntı beyaz renktedir ve az kıvamlıdır. Genellikle vajendeki asit ortam nedeniyle zararlı bakterilerin üremesine imkan verilmez. Normalde vajinada denge halinde birçok organizma...
  3. Hamilelik ağız sağlığını nasıl etkiler?

Hamilelik ağız sağlığını nasıl etkiler?

Hamiş meleklerim çevrenizden ‘’hamilesin kesin bir dişini kaybedeceksin’’ diyenlerle karşılaşabilirsiniz.Bunu duymak sizi tedirgin de edebilir.Bu söylenilenler doğru mu , hadi okuyun bakalım. Hamilelik ağız sağlığını nasıl etkiler? Hamilelik sırasında anne dişlerinden kalsiyum kaybı ve her hamilelikte annenin bir dişini kaybedeceği yanlış bir inanıştır. Fakat hamilelik sırasında ağız...
  4. Pembe Akıntı Hamilelik Belirtisi mi?

Pembe Akıntı Hamilelik Belirtisi mi?

Bu konu hamilelikte pembe akıntı hakkında bilgilere yer vermektedir. Gebeliğin ilk zamanların da bazı kadınlar da oluşan pembe akıntı hakkında merak etitğiniz bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Pembe akıntının hamilelik belirtisi olup olmadığına dair bilgi sahibi olmak istiyorsanız aşağıda ki makalemizi okumanızı tavsiye ederiz. Hamileliğin erken dönemlerinde ortaya çıkan bazı belirtileri...
  5. Vajinal akıntı hamilelik belirtisimi?

Vajinal akıntı hamilelik belirtisimi?

vajinal akıntı gebelik belirtisimi,gebeliğin belirtisi vajinal akıntı,hamilelikte vajinal akıntı neden olur,vajinal akıntı hakkında bilgiler Kadınların önemli bir kısmında hiç bir hastalık söz konusu olmamasına karşın akıntı vardır. Fizyolojik akıntı olarak nitelendirilen bu akıntının en önemli özellikleri akıntının uzun zamandan beri var olması, hemen her gün bulunması, kokusuz olması,...

Sayfayı Paylaş