gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

hamilelikte bacak bakımı nasıl yapılır?

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

bacak bakımı nasıl yapılır bacak bakımının püf noktaları

Selam kızlar

bana çok sık kramp girerdibacaklarıma ama onun dışında herhangi bir şişmde vesaire olmadı çok şükür
    Hamilelikte Bacaklarınızdaki toplardamarların genişlemesini ve varislerin oluşma riskini yok etmek için gün boyunca varis çorabı giyebilirsiniz. Ayaklarınızı kalp seviyesi üzerinde tutabilir, hamilelikte sık görülen kramplar oluştuğunda bacaklarınıza masaj yaptırabilirsiniz. Muz gibi potasyumdan zengin yiyecekler yiyebilirsiniz. En önemlisi, hamilelik boyunca bacaklarınız ve sağlığınız için yapacağınız egzersizdir.

Hamilelikte bacak ağrılarınız içinde gerekli önlemleri almalısınız

hamilelikte bacak bakımı nasıl yapılır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Planlı hamilelik nasıl yapılır ?

Planlı hamilelik nasıl yapılır ?

hamile kalmayı kolaylaştıran yöntemler kaliteli sperm nasıl olur sağlıklı sperm nasıl olur hamile olunur video hamileliği kolaylaştıran yöntemler Planlı hamilelik özellikle kariyer yapma çabasındaki çalışan çiftler için büyük önem taşıyor. Ama "Artık bebek sahibi olmanın zamanı geldi diyorsanız fazla vakit kaybetmeden Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Murat Taşdemir'in...
  2. seraların bakımı nasıl yapılır

seraların bakımı nasıl yapılır

hadiii bulamıomm lütfen yardım edin serların bakımının nasıl yapıldığını yazın lütfeeeeeen :)
  3. Cilt Bakımı Nasıl Yapılır

Cilt Bakımı Nasıl Yapılır

kızlar cildim sorunlu acaba Cilt Bakımı Nasıl Yapılır önerilerinizi bekliyorum .
  4. Saç Bakımı Nasıl Yapılır

Saç Bakımı Nasıl Yapılır

Saç Bakımı Nasıl Yapılır ? Selam kızlar sizden saçları sağlıklı yapan bir saç bakım önerisi maskesi de olabilir istiyorum yardım edin saçlarım berbat oldu
  5. Ağdadan Sonra Bacak Bakımı Nasıl Yapılır?

Ağdadan Sonra Bacak Bakımı Nasıl Yapılır?

ağdadan sonra bakım, ağdadan sonra bacak bakımı, epilasyon sonrası cilt bakımı Sevgili melekler, ister yaz ayları olsun ister kış ayları, kadınlar her zaman pürüzsüz bacaklar ister. Bunu için keseler, masajlar yapılır ama asıl önemlisi ağda sonrası yapılması gereken bakımlardır. Bacak bakımının temel sorunu olan istenmeyen tüylerden klurtulduktan sonra bacaklara nasıl bakım yapılmalı bu...

Sayfayı Paylaş