hamilelikte bebek erkek mi kız mı anlayabilirsiniz

Kızlar selamün aleyküm bende 11 haftalık hamileyim.cünsiyetı merak edıyorum tabi öncelik saglıklı olması ama sizler deneyım yaşadıysanız biraz anlatırmısınız siteler farklı farklı yazıyor kız için okudugum erkek,erkek için okudugum bazı yazılarda kız cıkıyor emin olamıyorum.Gönlüm erkekten yana Allah herkesin gönlüne göre versin İnşAllah msjlarınızı beklıyorum

Meraba bunlarin dedikleri aslinda benimkiyle karışık her ikisinden de bişeyler aseriyom kalçalardan aliyom sirtimda zayıf ama tuzlu aseriyorum

Merhaba arkadaşlar ben ilk bebeğim için hep erkek demiştim 10. Haftada doktor erkek dedi çin takvimindede erkek çıkmıştı bunda ilk andan beri kız hissediyorum 15. Haftada doktor küçük anlaşılmıyor dedi 16 da erkek dedi Çin'de kız çıkıyor herşeyden önce sağlıklı hayırlı olması benim için ama erkeğe nedense hala sogugum belirtilerimde hep kızı gösteriyor ve beni hiç tanımayanlar hamile olduğumu duyunca kaç haftalık sizin kiz gibi konuşmaları da baya beni etkiliyor galiba en iyisi doğuma kadar beyaz tercih etmek

Kızlar selamün aleyküm bende 11 haftalık hamileyim.cünsiyetı merak edıyorum tabi öncelik saglıklı olması ama sizler deneyım yaşadıysanız biraz anlatırmısınız siteler farklı farklı yazıyor kız için okudugum erkek,erkek için okudugum bazı yazılarda kız cıkıyor emin olamıyorum.Gönlüm erkekten yana Allah herkesin gönlüne göre versin İnşAllah msjlarınızı beklıyorum

Kız bebeğe hamile kalanların genelde karnı geniş oluyor kalçaları büyüyor. Birde anne adayı azcık çirkinleşiyor. Erkek bebekte anne adayının karnı sivri oluyor ve anne adayı güzelleşiyor.Birde ilk hcg değeri çok yüksek çıkarsa bebeğin kız olduğu söyleniyor

Geri