gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Hamilelikte beslenme nasıl oluyor kızlar

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba ben 3 aylık hamileyim çok merak ediyorum bebeğim ne zaman benim yediklerimi yemeye başlıyor

Hamilelikte beslenme nasıl oluyor kızlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. KIzlar Evde Eşarp Yapımı nasıl oluyor

KIzlar Evde Eşarp Yapımı nasıl oluyor

Selam hanımlar sizden bir ricam olacak ben eşarbımı evde kendim bağlamak istiyorum ama bunu nasıl yapacağım bilmiyorum daha doğrusu beceremiyorum yokmudur bunun bir püf noktası acaba Evde Eşarp nasıl yapılır?
  2. Kızlar Evde Fesleğen Bakımı  nasıl oluyor?

Kızlar Evde Fesleğen Bakımı nasıl oluyor?

Selam kızlar ben evde kendim fesleğen yetiştirmek istiyorum acaba Evde Fesleğen Bakımı nasıl oluyor evinde hiç fesleğen yetiştiren ya da nasıl yetiştirileceğini bilen arkadaşlarım lütfen yardımcı olun.
  3. Hamilelikte yetersiz beslenmenin sakıncaları

Hamilelikte yetersiz beslenmenin sakıncaları

Hamilelikte yeterli ve dengeli beslenme gösteremeyen anne adayları hem kendi hem bebek sağlığı açısından risk oluştururlar. Bebekte gelişme geriliği, annede kansızlık (anemi) ve bunlara bağlı çeşitli komplikasyonlar söz konusu olabilir. Her anne adayının hamile kalmadan önce başlayarak doğuma kadar (hatta doğumdan sonra da) dengeli ve yeterli beslenme kurallarına özen göstermesi gerekir....
  4. Sağlıklı bir gebelik süreci için nasıl beslenmeli?

Sağlıklı bir gebelik süreci için nasıl beslenmeli?

Gebelik, anne adayı olmak, eşine ve kendine benzer bir canlıyı vücutta taşımak çok özel ve sorumluluk isteyen bir süreçtir. Bebeğin büyümesi, sağlıklı olması, ruhsal, fiziksel, zihinsel yönden iyi gelişmesi annenin sağlığı ve beslenmesi ile doğru orantılıdır. Annenin gebelik öncesi fiziksel gelişimini tamamlamış olması, besin depolarının yeterli olması ve doğum yaşı, hem bebeğin hem de...
  5. Gebelik boyunca neler tüketmeniz gerektiğini biliyormusunuz?

Gebelik boyunca neler tüketmeniz gerektiğini biliyormusunuz?

Hamilelik döneminde beslenme çok önemlidir.Gerek anne gerekse bebek açısından.Dengeli ve sağlıklı beslenerek sağlıklı bebekler dünyaya getirebilirsiniz.Tüm anne adaylarının gebelik döneminde bir beslenme uzmanına görünmesini öneriyor,uygun bir beslenme programıyla sağlıklı gebelik geçirmelerini istiyoruz.Eğer bir beslenme uzmanına gidicek imkanınız yok ise aşağıda verilen besinleri gebelik...

Sayfayı Paylaş