gebe
  1. zehra42

zehra42 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Hamilelikte bulantı bilekliği

Konu, 'Gebelik' kısmında zehra42 tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar bulantiılarım artık dayanılmaz oldu.Geçen bir arkadaşta görmüştüm.Bulantılwarı kesen bir bileklikmiş.Kullanan arkadaşlardan öneri bekliyorum.

Hamilelikte bulantı bilekliği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bulantı

Bulantı

Her çeşit mide bulantısı şüpheli kazanç ve yolculuktur.Rüyada mide bulantısı, kişinin geçmişte kalan hile, günah gibi şeylerin ortaya çıkacağına ve insanı güç durumda bırakacağına işarettir.Her çeşit mide bulantısı şüpheli kazanç ve yolculuktur.
  2. Hamilelikte Oluşan Bulantı ve Kusmaları Engellemek İçin İpuçları

Hamilelikte Oluşan Bulantı ve Kusmaları Engellemek İçin İpuçları

gebelikte mide bulantısı ne kadar sürer gebelikte bulantıyı önleme hamilelikte bulantı ne kadar sürer hamilelikte mide bulantısı kusmayı önlemek Sevgili hamiş melekler hamilelerin en büyük sıkıntısı hamileleliğin ilk başlarında oluşan bulantı ve kusmalardır Bulantı ve kusmalar genelde 2-3 ay sürer ama bazı kişilerde bulantı ve kusmalar daha uzun sürebiliyor sizi rahatsız eden bulantı ve...
  3. bulantı

bulantı

hamilelikte çok bulantı oluyo bunu bitkilerle nasıl onleriz
  4. Hamilelikte bulantı nezaman başlar

Hamilelikte bulantı nezaman başlar

hamilelikte mide bulantısı nezaman başlar hamilelikte bulantı bulanti Hamilelik şüphesini arttıran en önemli şeylerden biri snaırım mide bulantısı peki bu mide bulantısı nasıl başlar Hamilelikte Mide Bulantısı Ne Zaman Başlar, Hamilelikte mide bulantısı ne zaman geçer Hamilelerin yaklaşık yüzde 80'inde görülen bulantı ve kusma şikayetleri genellikle ilk adet gecikmesinin hemen birkaç gün...
  5. hamilelikte bulantı olmaması normal mi kızlar ?

hamilelikte bulantı olmaması normal mi kızlar ?

Gebelikte mide bulantısı yaşamıyorum şu an 4 aylık hamileyim bu normal mi ? Kaçıncı ayda başlıyor bu lulantı. Bebeğimde bişey yoktur dimi :S Çok korkuyorum.

Sayfayı Paylaş