gebe
  1. zenas61

zenas61 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Hamilelikte çatlak oluşumundan şikayetçi olan hamişler buraya!!

Konu, 'Bebek Bekleyen Anneler Forumu' kısmında zenas61 tarafından paylaşıldı.

merhaba hamiş melekler ben ikinci gebeliğimi yasıyorum suan ilk hamileliğimde hiç çatlagım olmadı ama oğlum daha 1 yasındayken tekrar hamile kalınca kilolarımı veremeden hamile kalmıs oldum suan 24 haftalık bebegim hafif çatlak oldu aslında 5 kilo aldım şimdiye kadar 5kg da fazla değil diye düşünüyorum.. sanırım beyaz tenlilerde daha çok oluyormus bende beyazım :( 0a044[1].gif

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    ahh ahh şu çatlak problemi.. 29+2 haftalığım ve göbeğimde bir tane çatlak var ve kafayı yemek üzereyim... Hergün yaglanıp kremleniyorum .... Doktoruma danıştıgımdada anende var sa sendede olması gayet normal dedi... Çatlak biraz genetikmiş galiba....

3. zenas61

zenas61 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    evet benim ilk hamileliğimde olmamıstı erken doğum yaptıgım için ama bu sefer çok oldu yaa hem genetik hemde beyaz tenlilerde daha çok oluyormus sanırım :(

4. humeyra2000

humeyra2000 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :( herkeste aynı problem var galiba.. Bonal-F diye bir jel duymuştum kullanan varsa herkes için yorumlarını paylaşabilir ürünü denemek isteyen için bugüne özel bir fırsat keşfettim 75 tl yerine 60 tl ye inmiş linki aşağıda, ben denemeyi düşünüyorum bakalım inşallah iyi gelir..
    Bonal-F Plus Jel Stretch Mark Çatlak Önleyici 100mL

5. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Benimde ilk hamileligim yag kullanmaya baslamaliyim catlak istemiyorum :uhu:

6. gönül86

gönül86 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28
    yaglar falan fayda etmiyor kizlar olacagi varsa oluyor :)

ama zayiflayinca nerdeyse hic belli olmuyor...

Hamilelikte çatlak oluşumundan şikayetçi olan hamişler buraya!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamilelikte Çatlakların Oluşumunu Engellemek

Hamilelikte Çatlakların Oluşumunu Engellemek

hamilelikte çatlakları önlemek için ne yapmalı gebelikte çatlak oluşumunu önlemek çatlak oluşumunu varis engellemek için hamilelikte engelleme Gebelikte kadınların önemli bir kısmında karın cildinde, kalçalarda ve göğüslerde çatlaklar ortaya çıkar. Cildin aşırı gerilmesine bağlı olarak ortaya çıkan değişikliklerdir ve çoğu zaman çatlayan bölgelerde tabloya rahatsız edici bir kaşıntı da...
  2. Hamişlere Hamilelik Pantolon Modelleri

Hamişlere Hamilelik Pantolon Modelleri

2012 hamile pantolon modelleri, Hamile pantolonları bir kaç tanede dünya starlarının giydiği hamile elbise modeli verelimde gözümüz gönlümüz açılsın hamişler.
  3. Kızlar Gebelikte Çatlak Oluşumunu Önlemek çözüm burada!

Kızlar Gebelikte Çatlak Oluşumunu Önlemek çözüm burada!

Hamilelikte Çatlak Oluşumunu Önlemek Gebelik döneminde Çatlak Oluşumunu Önlemek Merhaba Sevgili Melek'ler ve bebek bekleyen hamiş hanımlar, bu yazımızda hamilelik sorunları arasında başı çeken gebelik çatlakları için çözüm önerileri sunuyor ve hamilelikte çatlak oluşumunu önelemek için yapılması gerekenleri, gebelik çatlakları için bitkisel çözüm karışım tarifleri ile sizlere aktarıyoruz....
  4. Gebelikte Karın Ağrısından Şikayetçi Olan Hamişler Buraya

Gebelikte Karın Ağrısından Şikayetçi Olan Hamişler Buraya

gebelikte karın ağrısı,gebelikte karın ağrısı olur mu, Anne adayları sizlerde karın ağrısı şikayetinden yakınıyor musunuz?İçimizde gelişmekte olan bebeğimiz bazen bize böle rahatsızlık verebiliyor annelik kutsal bir şeydir bebeğimizi beklerken böyle bir takım şikayetlere de bazen alışmak gerekebilir.Peki bu karın ağrılarının neden kaynaklandığını sizler biliyor musunuz bu konumuzda şimdi...
  5. Gebelik Döneminde Gerekli Olan Besinler Burada Hamiş Melekler Buraya

Gebelik Döneminde Gerekli Olan Besinler Burada Hamiş Melekler Buraya

gebelik döneminde beslenme,gebelik döneminde beslemenin önemi, Hamilelik döneminde bazı almamız gereken besinler vardır bunlar hem anne için hemde karnındaki bebeği için oldukça önem taşır.Gebelik döneminde sağlıklı beslenmeliyiz ve doğru besinleri tüketmeye özen göstermeliyiz. Gebelik ve Hamilelik dönemlerinde lif, kalsiyum, çinko, demir ve vitaminlerin eksik olmaması hem anne hem de...

Sayfayı Paylaş