gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Hamilelikte desresyon geçirenler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar hamilelikde tepresyon geçirenlerdenim, antideprasan hap veya ilaçları kesinlikle kullanmak istemiyorum. Sizlere sormak istediğim şu. Forumu dışarıdan takip ettiğim kadarı ile çok fazla hamile ve hamilelik sorunu yaşayanlar var. Acaba arkadaşlarım bu derresyondan kurtulmam için bana ne gibi doğal yöntemler önerebilirsini. Lütfen bana yardımcı olur musunuz ?

Hamilelikte desresyon geçirenler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Başımıza Çuval Geçirenler

Başımıza Çuval Geçirenler

Artık bizim konuşma sıramız geldi! Devir her zaman konuşanın değil, Gerektiği zaman konuşanındır… Neyin ne zaman gerektiğinin kararını da Türk milleti en uygun zamanda verecektir!!! Ve işte o zaman her şey değişecek!!! Birkaç gün sonra ABD askerleri bir birliği basar ve askerlerimizin başına çuval geçirerek başka bir yere götürürler. Birliğin başındaki binbaşı son derece gergindir....
  2. laparoskopi histeraskopi geçirenler

laparoskopi histeraskopi geçirenler

kızlar bıkac hafta once hsg çektırdım rahımde yapışıklıklar sol kanalda tıkalı cıktı laparoskopi ve histeraskopi ameliyatı gecırdım bu amelıyattan geçiren varmı??? bundan sonra nasıl bı yol izledi doktorunuz paylasırsanız sevinirim
  3. Gebelikte kabakulak geçirenler

Gebelikte kabakulak geçirenler

hamilelikte kabakulak neden olur,gebelikte kabakulak,hamilelikte kabakulak tedavisi,hamilelikte kabakulak belirtisi,gebelikte kabakulak geçirme hakkında bilgiler Kabakulak genellikle çocukluk çağında geçirilen bir enfeksiyon olmakla beraber nadiren yetişkin bireylerde ve gebelik sırasında görülebilmektedir. Bir çok gebe kadın çocukken kabakulak aşısı olduğu için yada hastalığı geçirdiği...
  4. SEZARYEN GEÇİRENLERDE VAJİNAL DOĞUM

SEZARYEN GEÇİRENLERDE VAJİNAL DOĞUM

sezeryan oldum normal doğum yapabilirmiyim,sezeryan sonrası normal doğum yapanlar,sezeryandan sonra normal doğum yapılırmı,sezeryan sonrası vajinal doğum hakkında bilgiler Sezaryen olan bir kadının daha sonraki gebeliğinde normal doğum yapmasına "sezaryen sonrası vajinal doğum (VBAC, vaginal birth after cesarean)" veya "sezaryen sonrası normal doğum" denir. Bu durum her...
  5. dis gebelik gecirdim :(

dis gebelik gecirdim :(

Merhabalar ben bundan 4 ay once dis hebelik gecirdim ve igne ile disgebelik sonlandirildi simdide bebek istiyorum herkes hemen olmayabilir diuor hamile kalan varmi

Sayfayı Paylaş