gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

hamilelikte dondurma zararlımıdır?

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

Dondurma yapımı dondurma çeşitleri

selam kızlar
    bugun okudum bir haber beni çok şaşırttı
    Galibe daha çok kontrolsuz yerlerde yapılan dondurmalar için olsa gerek düşünüyorum verdiği zararlar
    Gıda Mühendisleri Odası (GMO) Adana Şube Başkanı Doç. Dr. Işıl Var, bazı dondurmalarda belirlenen bakterilerin menenjite, zatürre ve hamilelerin düşük yapmasına neden olabildiğini belirterek, üretim ve saklama koşullarının çok sık denetlenmesi gerektiğini bildirdi.

Galiba artık dondurmada yemeye korkucaz :) ama yinede tarif veriyorum

Enfes Ev Yapımı Çilekli Dondurma Tarifi | Melekler Mekânı | Hamilelik Hobiler Magazin Moda Gebelik Sağlık Konuları Hakkında Bilgiler

hamilelikte dondurma zararlımıdır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamilelikte saç boyamak zararlımı?

hamilelikte saç boyamak zararlımı?

kızlar acaba hamilelikte saç boyamak zararlımı? ne önerirsiniz bu konuda bana
  2. Hamilelikte röntgen çektirmek zararlımıdır?

Hamilelikte röntgen çektirmek zararlımıdır?

gebelikte röntgen çektirmek zararlımıdır,hamile olduğunu bilmeden röntgen çektirmek,hamilelikte röntgen çektirmek bebeğe zarar verirmi,hamilelikte emar,hamilelikte diş röntgeni,gebelikte röntgen çektirmenin zararları hakkında bilgiler Rötgen (röntgen filmi) ve iyonize radyasyon çok yüksek dozlarda insanlar üzerinde bazı zararlar verebilir. Bunlar: - Anne karnında ölüm - Çeşitli...
  3. Hamilelikte yüzüstü uyumak zararlımıdır?

Hamilelikte yüzüstü uyumak zararlımıdır?

hamileyim yüzüstü yatıyorum zararlımıdır,hamilelikte yüzüstü yatmak sakıncalımıdır,hamilelikte yüzüstü yatılırmı,hamilelikte uyku pozisyonları hakkında bilgiler Anne adayları hamilelik döneminde normal yaşantısında önemsemediği noktalara dikkat etmek zorundadır. Bunların önemli bir tanesi ise annenin uyuduğu pozisyon ve şekildir. Anne karnında ki bebeği etkileyecek bir uyuma...
  4. Hamilelikte turşu yemek zararlımıdır?

Hamilelikte turşu yemek zararlımıdır?

gebelikte turşu yemek zararlımıdır,gebelikte turşu bebeğe zarar verirmi,gebelikte turşu tüketimi,hamilelikte turşu tüketimi,hamilelikte turşu yemenin fayda ve zararları hakkında bilgiler Gebelik döneminde beslenme hem bebeğin hemde sizin sağlığınız açısından büyük önem taşıyor. Gebelik döneminde tüketmeniz ve tüketmemeniz gereken besinleri öğrenerek daha sağlıklı bir gebelik dönemi...
  5. Hamilelikte vajinal ultrason zararlımıdır?

Hamilelikte vajinal ultrason zararlımıdır?

gebelikte vajinal ultrason sakıncalımı,gebelikte vajinal muayene zararlımıdır,hamilelikte vajinal usg bebeğe zarar verirmi,hamilelikte vajinal usg hakkında bilgiler Gebeliğin ilk dönemlerinde veya ilerleyen aylarda vajinal yoldan elle veya spekulum denilen alet ile muayene bazı dırımlarda gerekebilmektedir. Vajinal yoldan yapılan (transvajinal) ultrasonografi bazı durumlarda karın üzerinden...

Sayfayı Paylaş