gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Hamilelikte ekinezya çayı kullanımı nasıldır

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

ekinezya çayı kullanımı hamilelikte nasıl oluyor ? Nasıl demleniyor ve yararları neler daha önceden kullanan oldu mu ? Bana bilgi ve tavsiyelerde bulunacak arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ediyorum.

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Hamilelikte ben ekinezya çayı çok zararlı kullanılmıyor diye biliyorum ama tam bilgim yok site sahibi verirse bende öğrenirim. Bir yerde okumuştum kesinlikle kullanılmasını tavsiye etmiyorlardı.

3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Hamilelikte ekinezya çayı kullanımı nasıldır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ekinezya çayı nasıl demlenir ?

Ekinezya çayı nasıl demlenir ?

Ekinezya faydaları, ekinezya çayı faydaları yararları kullanımı faydası nelerdir ? Lütfen bu çayın nasıl yapıldığı ve nasıl demlendiğini anlatın teşekkürler.
  2. Ekinezya Çayı Yapılışı

Ekinezya Çayı Yapılışı

ekinezya çayı nasıl yapılır ekinezya çayı nasıl hazırlanır ekinezya çayı nesıl demlenir Havaların da soğumasıyla birlikte ne yazık ki öksürükler, soğuk algınlıkları baş göstermeye başladı melekler :) Bu rahatsızlıkları önlemek ve için baştan tedbir almakta fayda var elbette. Bununb için de çeşitli bitkisel çaylar çok işimize yarıyor. Bu çaylardan son yıllarda çok popüler olan...
  3. ekinezya çayı hamilelikte nasıl kullanılır?

ekinezya çayı hamilelikte nasıl kullanılır?

ekinezya çayı hamilelikte nasıl kullanılır? Merhaba ben hamileyim ve bu benim ilk gebeliğim üç yıllık evliyim. Acaba ekinezya çayı hamilelikte nasıl kullanılır? Hamile arkadaşlarımdan ve ekinezya çayı kullanmış olan arkadaşlarımızdan bilgi bekliyorum .
  4. Ekinezya Çayı Demlenmesi

Ekinezya Çayı Demlenmesi

Hiçbir bitkiyi kaynatmadığımız gibi, ekinezyayı da demlemek iyileşmemiz ve etkisini göstermesi açısından doğru olacaktır. Hemen etkisini göstersin diye fazla tüketmek yarardan çok zarar getirecektir. Her şeyin bir dozu olduğu gibi bitki çaylarımızın da içilimi, günde iki fincanı geçmemek kaydıyla sağlıklı etkisini gösterecektir. Artık bir yerimiz ağrıdığında veya grip olduğumuzda aklımıza ilk...
  5. Kış Hastalıkları İçin Ekinezya Çayı!

Kış Hastalıkları İçin Ekinezya Çayı!

ekinezya çayı, ekinezya çayı hakkında, ekinezya çayının faydaları Sevgili melekler, kışın en soğuk zamanlarını yaşadığımız şu günlerde kış hastalıkları da kol geziyor. Kapalı alanlarda toplu halde bulunma zorunluluğu sebebiyle artan kış hastalıklarına karşı bitkisel ilaçlardan faydalanmak en iyisi. Bunlardan biri olan ekinezya çayı kış hastalıklarına karşı birebir!.. Aksu Vital...

Sayfayı Paylaş