gebe
  1. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.517
    Ödül Puanları:
    113

Hamilelikte Erkek bebek belirtileri

Konu, 'Gebelik' kısmında BEYZA21 tarafından paylaşıldı.

gebelikte erkek bebek belirtileri,hamilelikte erkek bebek belirtileri nelerdir,bebeğimin erkek olduğunu nasıl anlarım,hamilelikte bebeğin erkek olduğu nasıl anlaşılır hakkında bilgiler
    Bebeğin cinsiyeti bebek sahibi olmayı bekleyenler için önemli bir merak konusudur. Anne ve baba sürekli acaba Kız mı? Erkek mi? diye düşünüp dururlar sürekli. Bu soruya kesin bir yanıt vermek çok zordur ama yıllardır halk arasındaki tecrübeye göre hamilelikte bazı belirtiler bebeğin cinsiyetinin ne olacağının sinyallerini vermekte.

Yüzlerce yıldır, bebek bekleyen anneler bebeklerinin cinsiyetini tahmin eden metotlara bel bağlamışlardır. Bütün bu kocakarı masalları güvenilir olmaktan çok uzak olsa da, daha güvenilir haleflerinden, amniyosentezlerden ve ultrasondan daha eğlenceli oldukları kesindir.

ee.jpg

İşte bebeğin cinsiyetini tahmin etmek isteyenler için hamilelikte erkek bebek belirtileri…

Hamilelikte erkek bebek belirtileri

- Erken hamilelikte mide bulantısı hissetmediyseniz

- Bebeğinizin kalp atışı dakikada 140 atıştan daha azsa

- Ön tarafınızdan daha çok kilo aldıysanız

- Beliniz basket topu gibi görünüyorsa

- Aerolarınız çok kararırsa

- Daha düşük taşıyorsanız

- Tuzlu ve ekşi yiyeceklere aş eriyorsanız

- Proteine aş eriyorsanız-etler ve peynir

- Ayaklarınız hamilelikten önceki haline göre daha soğuksa

- Bacaklarınızdaki tüyler hamilelik döneminde daha çabuk uzuyorsa

- Elleriniz daha kuruysa

- Siz uyurken yastıklarınız kuzeye bakıyorsa

- Müstakbel baba sizinle birlikte kilo alıyorsa

- Hamilelik size her zamankinden daha iyi bir görüntü veriyorsa

- İdrarınız parlak sarı rengindeyse

- Burnunuz yayılıyorsa

- Alyansınızı göbeğinizin üzerinde tuttuğunuzda yuvarlaklar çiziyorsa

- Baş ağrılarınız varsa

- Yaşınıza gebe kalma tarihinizi, gebe kaldığınız ayın rakamını eklediğinizde çift sayı çıkıyorsa.

HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN GEBELİK KATEGORİMİZE BAKABİLİRSİNİZ.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 3 Kasım 2015
  2. semra karapinar

semra karapinar Forum Okuru

40 gunluk hamileyim mide bulantisi olmuyo halsizlik cok oluyo

3. ilow

ilow Forum Okuru

herkese selamlar. Ben 6 fatalik haileyim amma hic bulantim yok uykum cok geliyodu ilk 5 hafdamda amma wimdi oncekinden daha bi az sanki amma baw arim cok oluyor karnimda arilar oluror bazen amma hemen hemen cok rahatim bitek baw arisi dun gece limonun yarsin yedim cok canim cekiyor amma bi takfim var qizlar yapmiw benim icin qiz cikmiw amma burada yazilan hemen hemen herwey bana uygun geldi ayaklarim cok souk oluyor bilemiyorum cok duwunuyorum acikcasi bu ilk hamilelyim cok heyecanliyim.

Hamilelikte Erkek bebek belirtileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. erkeğin hamilelik belirtileri!!!!!!!!

erkeğin hamilelik belirtileri!!!!!!!!

gebelik belirtisi yaşayanlar hamilelik belirtisi bacak ağrısı bacak ağrısı hamilelik belirtisimi belirtilerinde erkek belirtileri Couvade Sendromu na yakalanan erkekler, eşleri hamile kaldıktan kısa bir süre sonra gebelik semptomları yaşıyor.Böyle bir eş ister misiniz bilmem ama neler çektiğimizi görmeleri açısından bazen bu hastalığa yakalansalar iyi olur hahaha Couvade Sendromu denilen...
  2. hamilelikte erkek bebek belirtileri nelerdir

hamilelikte erkek bebek belirtileri nelerdir

Hamilelikte erkek bebek belirtileri var mı ? Çocuğun erkek mi yoksa kız mı olduğunu belirtilerden anlayabiliyor muyuz arkadaşlarım.
  3. erkek bebek belirtileri

erkek bebek belirtileri

hamilelikte erkek bebek belirtileri erkek bebek hamilelik belirtileri erkek bebek belirtileri nelerdir ilk hamile kaldığımızda herkes için bebeğinin sağlıkla doğması için dua eder tek isteği budur benim için de öyleydi.tabi benim gibi ilk çocuğu kız olupta ikinciyi düşünenler genellikle ikinciside erkek olsun deriz .herkes bir kız birde oğlum olsun der.evet hamile olan melekler bu sayfaya bir...
  4. Erkek Bebek Belirtileri ve Kız Bebek Belirtileri

Erkek Bebek Belirtileri ve Kız Bebek Belirtileri

kız bebek belirtileri,erkek bebek belirtileri,bebeğin kız olduğu nasıl anlaşılır,bebeğin erkek olduğu nasıl anlaşılır,bebeğin kız yada erkek olduğunu nasıl anlarız,bebeğin cinsiyet belirtileri hakkında bilgiler Gebelik teşhisi konulduktan sonra tüm anne ve babaların en çok merak ettiği soru bebeğin cinsiyetinin ne olacağıdır. Bu konuda hem tıbbı kanıtlara bakılır hem de halk arasında...
  5. Tüp bebekte hamilelik belirtileri nelerdir?

Tüp bebekte hamilelik belirtileri nelerdir?

tüp bebekte gebelik belirtileri nelerdir,tüp bebekte hamilelik belirtisi nasıl anlaşılır,tüp bebekte gebelik belirtileri,tüp bebek gebelik belirtileri yorumları ,tüp bebek ve gebelik belirtisi hakkında bilgiler Transferden 12 gün sonra kanda B-HCG değerine göre (kanda gebelik testi) hamilelik var mı yok mu anlaşılır. Gebelik testi yapılana kadar herhangi bir hamilelik belirtisi olmaz çünkü...

Sayfayı Paylaş