gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Hamilelikte güvenli karın egzersizleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Hamilelikte güvenli karın egzersizleri arıyorum ben bu konuda aranızda hamile varsa yada bilgili olan varsa bilgi istiyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Hamilelikte güvenli karın egzersizleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamilelikte egzersiz..

hamilelikte egzersiz..

Hamilelikte Egzersiz Kadının yaşamında en çok stres yaratan durumların başında gebelik gelir. Gebelik hem psikolojik hem de fiziksel olarak kadında çok büyük değişikliklere neden olur. Bu 280 günlük dönemde yapılacak egzersizler hem genelsağlık açısından hem de doğuma hazırlık açısından oldukça önemlidir.Gebelikte egzersize başlamak için genelde yapılanın aksine son 3 ayı beklemek...
  2. Hamilelik Testleri Ne Kadar Güvenli?

Hamilelik Testleri Ne Kadar Güvenli?

gebelik testleri ne kadar güvenilir gebelik testi ne kadar güvenilir testleri güvenli de bi testi Meleklerim eğer artık bir bebeğinizin olmasını istiyorsanız evinizde gebelik testi stoğunuz vardır,kesin. :D:D Bu testler nekadar güvenilirmiş öğrenelim mi? Hamilelik Testleri Ne Kadar Güvenli? Günümüz dünyasında aklımıza gelen bir şeyi hemen elde etmek veya yapmak isteriz. Bu hamilelik söz...
  3. Karın Düzleştiren 5 egzersiz

Karın Düzleştiren 5 egzersiz

diyet, sağlıklı beslenme, egzersizler, karın düzleştirmek için yazımıza buyrun arkadaşlar. Bel çevresini zayıflatmak yaş ilerledikçe zorlaşır. Genel olarak hiç kilo almasanız bile yavaşlar, vücudunuzun bu bölümünde birikir. Oturarak bu yağlardan kurtulamazsınız! Önereceğimiz 5 egzersiz bel çevresi ve gövdenizin zayıflaması sağlar. Sağlıklı beslenme ve 60 ila 90 dakika arasında yapılan...
  4. Egzersiz ve Beslenme- Hamilelikte egzersiz

Egzersiz ve Beslenme- Hamilelikte egzersiz

Merhaba, Bu benim abimin çok yakın bir kız arkadaşının sitesi. Spor eğitmenliği ve beslenme üzerine eğitim almış galiba. Egzersiz ve Beslenme ile ilgili akademik çalışmalara yer veriyor sitesinde. Ben çok sık giriyorum bişeyler öğrenmek için. Bu aralar hamile olduğum için hamilelikte egzersizler ile ilgili yazılara bakıyordum...
  5. Hamilelikte Güvenli Birliktelik

Hamilelikte Güvenli Birliktelik

hamilelikte ilişki sakıncalımıdır,gebelikte ilişkiye girmek sakıncalımıdır,hamilelikte birliktelikte bebek zarar görürmü,gebelikte güvenli birliktelik hakkında bilgiler hamilelik başlayınca **** hayatı sona ermiyor. Bırakın sona ermeyi, hamileliğin son zamanlarına doğru libidonuz daha da yükseliyor. Genital bölgedeki kanlanma arttığı için daha kolay uyarılıyor ve daha kolay orgazma...

Sayfayı Paylaş