gebe
  1. Nurgnys

Nurgnys Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    8

Hamilelikte kabızlık sorunu

Konu, 'Bebek Bekleyen Anneler Forumu' kısmında Nurgnys tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar benim yaklaşık 2 haftadır kabızlık sorunum var ve bebeğim fazla hareket etmiyo acaba kabızlıkla ilgisi olabilir mi yada az hareket etmesi normal mi

2. Nurgnys

Nurgnys Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    8
    Kızlar bana yardımcı olucak kimse yok mu :(

3. serap tutuncu

serap tutuncu Forum Okuru

Merhaba bende 1 haftadır aynı sorunu yaşıyorum geçen hafta zorladigim için kanamam oldu zorlayamiyorum da korkuma doktorum ilaçta vermiyor çok kötüyüm bayanlar ne yapacağımı bilmiyorum yardım edin

Hamilelikte kabızlık sorunu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gebelik dönemimde kabızlık sorunu yaşıyorum

gebelik dönemimde kabızlık sorunu yaşıyorum

Gebelikte kabızlık (konstipasyon) geçiş zamanının uzaması ve büyüyen uterusun basısı sonucu sık görülür. Hemoroid oluşumu da sıktır. Gebelik öncesi barsak alışkanlıkları normal olan gebeler yeterli miktarda sıvı alarak, diyetinde posalı yiyecekler alarak ve egzersizle konstipasyonu önleyebilir....
  2. Hamilelikte kabızlık

Hamilelikte kabızlık

hamileyken kabızlık Hamilelikte Kabızlık Kabızlık, gebelik döneminde, anne adylarının mide bulantısından sonra en sık karşılaştıkları tipik rahatsızlıktır Bebek bekleyen kadınların yarısından fazlası, genellikle hafif bir şekilde gebeliğin yaklaşık on birinci haftasında başlayan, yedinci ayından sonra ise oldukça kuvvetli olan bu rahatsızlığı çekmektedir Kısa süre önce yapılan bir...
  3. doğum sonrası kabızlık sorunu yaşayanlar

doğum sonrası kabızlık sorunu yaşayanlar

arkadaşlarım doğum sonrası kabızlık sorunu yaşıyorum doğum yapalı 1 ay oldu ama hala kabızlık sorunu ile karşı karşıyayım. Bunu daha önce yaşayan meleklerden nasıl atlattıklarını yada tavsiyelerini görmek istiyorum. Lütfen yardımcı olun. Ne yapacağım kabızlık sorunu için. Sizler nasıl çözdünüz bu sorunu ?
  4. hamilelikte makat çatlağı ve kabızlık sorunu çeken varmı?

hamilelikte makat çatlağı ve kabızlık sorunu çeken varmı?

Merhaba.5 aylık gebeyim ve çok fena kabızım.Çok acı çekiyorum.Üstelik makatta çatlak da var.Drum sadece uyuşturucu krem verdi, bunun haricinde yapabileceğim ne var?Ben nasıl dayanacağım?Yediğime de o kadar dikkat ediyorum.Başına böyle birşey gelmiş olan var mı ? Yardımcı olun lütfen..;((
  5. Tüp Bebek Sonrası Kabızlık sorunu

Tüp Bebek Sonrası Kabızlık sorunu

tüp bebek tedavi aşamasında kabız olma,tüp bebek tedavisi ve kabızlık,tüp bebek tedavisinde kabızlık nasıl giderilir,tüp bebek tedavisi ve kabızlık hakkında bilgiler Tüp bebek sonrası kabızlık oluşmasına önlem amaçlı bol lifli gıdalar(meyve ve sebzeler)ve bol sıvı alınız.Bitkisel çay,kabızlık giderici yoğurt,kayısı,kayısı suyu tüketebilirsiniz.Tüp bebek kliniğiniz size bunun için uygun...

Sayfayı Paylaş