Hamilelikte Kan testi sonuçlarının anlamı

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Kayıt: 29 Mayıs 2007

Hamile olup olmadığınızı bilmiyorsunuz test yaptırdınız ve sonucun ne olduğunu merak ediyorsunuz. Gebelikteki kan testi sonuçları değerleri nasıl anlaşılıyor peki o zaman aşağıdaki tabloya bakın kızlar :) [​IMG]

Hamilelikte Kan testi sonuçlarının anlamı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. kan testi sonucum??

4 gün kala test yaptırdım 1 çıktı sonuç yükselme ihtimali var mıdır???????????
  2. Hamilelik Kan testi fiyatları

ARkadaşlarım hamilelik kan testi fiyatları ne kadar, bizim buradaki hastane 60 tl istedi. Acaba ortalaması nedir yahu bunun paramda yok merakta ediyorum kafayı sıyıracam neden bu kadar fazla phara istiyorlar ki ?
  3. hamilelik kan testi sonuçları

ARkadaşlarım bu kan testi elimde de ben tam olarak nereye bakacağım doktor yoktu gösteremedim. Hangi değere bakarak hamile yada hamile olmadığımı anlayacağım şimdi offf yaaa :S
  4. gebelik testi sonuçları kan

Arkadaşlarım gebelik testi sonuçlarımı aldım kandan yaptırdım ama doktor yoktu bişey anlamadım örnek varmı arkadaşlarım nası anlarım hamile olup olmadığımı teşekkür ediyorum.
  5. Hamilelikte İkili tarama testi sonuçları

gebelikte ikili tarama testi yaptıranlar,ikili tarama testi nedir,ikili tarama testi ne için yapılır,ikili tarama testi sonuçları,ikili tarama testi değerlendirmesi hakkında bilgiler Aile ikili -kombine- testin hangi konularda bilgi verebileceğini ve hangi konularda bilgi veremeyeceğini testi yaptırmadan önce detaylı bir şekilde öğrenmeli ve buna göre test yaptırmaya veya yaptırmamaya karar...

Sayfayı Paylaş