Hamilelikte Kan testi sonuçlarının anlamı

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Hamile olup olmadığınızı bilmiyorsunuz test yaptırdınız ve sonucun ne olduğunu merak ediyorsunuz. Gebelikteki kan testi sonuçları değerleri nasıl anlaşılıyor peki o zaman aşağıdaki tabloya bakın kızlar :) [​IMG]

Hamilelikte Kan testi sonuçlarının anlamı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. kan testi sonucum??

4 gün kala test yaptırdım 1 çıktı sonuç yükselme ihtimali var mıdır???????????
  2. hamilelikte kan testi yanlış çıkar mı

Kızlar hamilemiyim diye kan testi yaptırdım da hamile değilsin diyor testte acaba bu test yanlış çıkar mı acaba testi çok mu erken yaptırdım. Bu arada adetimin üzerinden 5 gün geçti kızlar ne olur yardım edin. Hamiş olmak istiyoruuuuum :S
  3. Hamilelik Kan testi fiyatları

ARkadaşlarım hamilelik kan testi fiyatları ne kadar, bizim buradaki hastane 60 tl istedi. Acaba ortalaması nedir yahu bunun paramda yok merakta ediyorum kafayı sıyıracam neden bu kadar fazla phara istiyorlar ki ?
  4. hamilelik kan testi sonuçları

ARkadaşlarım bu kan testi elimde de ben tam olarak nereye bakacağım doktor yoktu gösteremedim. Hangi değere bakarak hamile yada hamile olmadığımı anlayacağım şimdi offf yaaa :S
  5. Kan testi negatif...

Merhaba meleklerim,şu son bir hafta anne olacağım diye o kadar ümitlenmiştim ki..Bu ay bir hafta gecikme oldu.Bugün önce devlet hastanesinde kan verdim,sonucunuzu yarın alabilirsiniz dediler.Ben dayanamayıp polikliniğe gittim,kan sonucu yarım saat içinde çıktı.Sonuç sadece negatif yazıyor:(Betahcg hormon değeri yok,acaba sonuç kesin mi?Yarın hastane sonucu farklı çıkar umarım

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. kan testinde gebelik nasıl anlaşılır

,
  2. kan testi gebelik sonuçlarının anlamı

,
  3. gebelik kan testi değerleri

,
  4. kan testınde hamılelık nasıl anlasılır,
  5. kan tahlilinde hamilelik nasıl anlaşılır,
  6. kan tahlilinden hamilelik nasıl anlaşılır,
  7. kan testinden gebelik nasıl anlaşılır,