gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hamilelikte kan testi yanlış çıkar mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar hamilemiyim diye kan testi yaptırdım da hamile değilsin diyor testte acaba bu test yanlış çıkar mı acaba testi çok mu erken yaptırdım. Bu arada adetimin üzerinden 5 gün geçti kızlar ne olur yardım edin. Hamiş olmak istiyoruuuuum :S

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Doktorlar bir endikasyon olmadığı sürece bayanların kendi istekleriyle kan testi yaptırmalarını uygun bulmuyorlar. Çünkü kan testi erken dönemde yapılırsa % 50 doğru sonuç veremeyebiliyor. Bu da boş yere moral bozukluğuna sebep oluyor. Siz bir 5 gün daha adetinizin gecikmesini bekleyip idrar testi yaptırın ve sonucu öğrenin :)

hamilelikte kan testi yanlış çıkar mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamilelik Kan testi fiyatları

Hamilelik Kan testi fiyatları

ARkadaşlarım hamilelik kan testi fiyatları ne kadar, bizim buradaki hastane 60 tl istedi. Acaba ortalaması nedir yahu bunun paramda yok merakta ediyorum kafayı sıyıracam neden bu kadar fazla phara istiyorlar ki ?
  2. hamilelik kan testi sonuçları

hamilelik kan testi sonuçları

ARkadaşlarım bu kan testi elimde de ben tam olarak nereye bakacağım doktor yoktu gösteremedim. Hangi değere bakarak hamile yada hamile olmadığımı anlayacağım şimdi offf yaaa :S
  3. Hamilelikte Kan testi sonuçlarının anlamı

Hamilelikte Kan testi sonuçlarının anlamı

Hamile olup olmadığınızı bilmiyorsunuz test yaptırdınız ve sonucun ne olduğunu merak ediyorsunuz. Gebelikteki kan testi sonuçları değerleri nasıl anlaşılıyor peki o zaman aşağıdaki tabloya bakın kızlar :)
  4. hamilelik kan testi aç karına mı yapılır ?

hamilelik kan testi aç karına mı yapılır ?

yarın hamilelik kan testi yaptıracağım BETA HCG diyorlar adına acaba aç karınamı yapıyılor yoksa tok karınamı arkadaşlarım yaptıranlardan bilgi rica ediyorum ?
  5. kan testi yaptırsam çıkar mı?

kan testi yaptırsam çıkar mı?

merhaba.benım adetım 7 gun gecıktı.döllenmeden bu yana 12gun gectı.dun erken gebelık testı yaptım negatıf cıktı.bugunde azda olsa kanamam var sızce regl mı lekelenme mı? kahverengı olarak geldı basta ama kırmızı olarak devm ettı.cok kasık agrım var.kanda gebelık testı yaptrsam cıkar mı sızce.erken oldugu ıcın cıkmaz dıye okkuyorum her yerde .yardımcı olursanız cok sevınırım

Sayfayı Paylaş