gebe
  1. susqun

susqun Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Hamilelikte, kan testinde gebelik 10gün önceden belli oluyormu?

Konu, 'Gebeliğe Hazırlık' kısmında susqun tarafından paylaşıldı.

kan testinde gebelik 10gün önceden belli oluyormu arkadaşlar adetime daha10 gün var ama sabırsızlanıyorum belirtilerde var akıntı katı yapışkan karnımda şişme kan testi yaptırsam çıkarmı yardımlarınızı bekliyorum ve canım çok tatlı istiyo normalde tatlıyı fazla sevmem :bathbaby:

Hamilelikte, kan testinde gebelik 10gün önceden belli oluyormu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. GEBELİK (hamilelik) TESTLERİ

GEBELİK (hamilelik) TESTLERİ

tüp bebekte gebelik testi ne kadarlık hamileyim tüp bebekte idrar testi bebek gebelik ikiz gebelikte beta hcg değerleri GEBELİK (hamilelik) TESTLERİ Gebelik rahim içinde (dış gebelik durumunda tüplerde ya da karın boşluğu gibi bir yerde) yerleştiği andan itibaren trofoblast hücreleri tarafından HCG (Human chorionic gonadotropin) adı verilen bir hormon salgılanmaya başlanır. Normalde kanda ve...
  2. Idrar testinde gebelik ne zaman belli olur??

Idrar testinde gebelik ne zaman belli olur??

idrar testinde hamilelik ne zaman belli olur gebelik ne zaman belli olur hamilelik idrar testinde gebelik İdrarla Ypılan Hamilelik Testi İlişkiden Ne Kadar Sonra Sonuç Verir? Gebe kalmak isteyen her hanımın merak konusudur.Gebeliğim ne zaman belli olur??Aslında en sağlıklısı,en doğrusu adet gününü geçmesini beklemek ama,kendi adıma konuşmak gerekirse o günü bekleyene kadar zaten 9 doğururum...
  3. kan testinde gebelik 10gün önceden belli oluyormu

kan testinde gebelik 10gün önceden belli oluyormu

arkadaşlar adetime daha10 gün var ama sabırsızlanıyorum belirtilerde var akıntı katı yapışkan karnımda şişme kan testi yaptırsam çıkarmı yardımlarınızı bekliyorum ve canım çok tatlı istiyo normalde tatlıyı fazla sevmem :bathbaby:
  4. Gebelikte ikili Tarama Testinde Cinsiyet belli olurmu?

Gebelikte ikili Tarama Testinde Cinsiyet belli olurmu?

ikili test nedir,ikili testte cinsiyet belli olurmu,ikili test ne için yapılır,ikili test sonuçları,ikili test değerleri,ikili test hakkında bilgiler Ense kalınlığı: Gebeliğin 2. ve 3. trimestrinde bebeğin ensesinin arkasında anormal sıvı birikimi nukal kistik higroma veya nukal ödem olarak sınıflandırılır.Kistik higroması olan bebeklerin % 75 inde kromozomal bir anomali görülür ve bu...
  5. İkiz hamilelik testte belli olurmu?

İkiz hamilelik testte belli olurmu?

İkiz gebelik henüz gebeliğin ilk haftalarında yapılan ultrason muayenesinde anlaşılabilir. 5. veya 6. yapılan ultrasonda iki adet gebelik kesesi görülerek ikiz hamilelik olduğu söylenebilir. Ancak şu noktada dikkatli olmak gerekir, bu haftalarda iki gebelik kesesi görülmesine rağmen bir iki hafta içerisinde bu keselerden birisinin büyümeye devam etmediği ve kaybolduğu görülebilir, bu durumda...

Sayfayı Paylaş