gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Hamilelikte kanama normal mi yorumları

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Hamilelik sürecinde kanama yaşadıysanız yada yaşıyorsanız kızlar buradan sorularınızı sorabilir ve anında cevaplar bulabilirsiniz.

Hamilelikte kanama normal mi yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamilelikte idrar kaçırmak normal mi?

Hamilelikte idrar kaçırmak normal mi?

hamilelikte albüm hamilelikte kan gelmesi normalmi albüm nedir idrar kaçırma gebelikte idrar kaçırma İdrar yolu enfeksiyonu idrar torbası (mesane ) ve böbreklerin bakteriler ile enfekte olmasıdır. Kadınlarda idrar torbası ile dışarıya olan kanal (üretra) arası mesafe erkeklere göre daha kısadır. Bulaşma yolu genellikle vajina-makat bölgesindeki bakterilerin idrar akışına ters olarak yukarı...
  2. hamilelikte bulantı olmaması normal mi kızlar ?

hamilelikte bulantı olmaması normal mi kızlar ?

Gebelikte mide bulantısı yaşamıyorum şu an 4 aylık hamileyim bu normal mi ? Kaçıncı ayda başlıyor bu lulantı. Bebeğimde bişey yoktur dimi :S Çok korkuyorum.
  3. hamilelik başlangıcında bel ağrısı normal mi

hamilelik başlangıcında bel ağrısı normal mi

Kızlar hamilelik bekliyorum başlangıcındayım daha işin ve belimde ağrılar oluyor yani başlangıcındayım derken istiyoruz işte. Belim adetteki gibi ağrıyor bu normal mi bel ağrısı olur mu ?
  4. norlevo kullanımından sonra kanama olması normal mi

norlevo kullanımından sonra kanama olması normal mi

Selam kızlar, ben norlevo ertesi gün hapı kullandım ama iki gün sonra bende kanama meydana geldi bu normal im daha önce kullanan ve kanama ile karşılaşan oldumu acaba?
  5. Hamilelikte sıcak basması normal midir?

Hamilelikte sıcak basması normal midir?

gebelikte suıcak basması,gebelikte sıcak basması nasıl olur,gebelikte sıcak basmasının nedenleri,gebelikte sıcak basmasına ne iyi gelir,gebelikte sıcak basması hakkında bilgiler Hamilelikte bazal metobolizma hızınız (bedeninizin dinlenirken enerji harcama hızı) arttığı için sıcak basma hissi oluşur. Hamileler yalnızca sıcak havalarda kendilerini fazla ısınmış hissetmezler‚ aynı...

Sayfayı Paylaş