gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Hamilelikte karın ağrısı çekenler yaşayanlar buraya yazsınlar

Konu, 'Gebelik' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Kızlar biraz önce sizlere http://www.meleklermekani.com/gebel...rmal-mi-siz-bunu-yasadiniz-mi.html#post838797 linkinden Uzman doktor tarafından hamilelik sürecindeki karın ağrıları ile ilgili bilgiler vermiştik. Hamilelik sürecinde karın ağrısı yaşayanlar ? Sizler ne yaptınız ağrılarınızdan nasıl kurtuldunuz ?

Hamilelikte karın ağrısı çekenler yaşayanlar buraya yazsınlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamilelikte karın ağrısı

Hamilelikte karın ağrısı

hamilelikte karın sancısı adet olacakmış gibi karın ağrısı hamilelikte karin agrisi ağrısı nasıl geçer gebelikte nasıl geçer Merhaba melekler,hamilelik tecrübesi olan arkadaşlara bir sorum olacak.Hamileyken karın ağrısı çekenler oldu mu?Bu ağrı adet sancısına benziyor mu?Vajinanızda ya da kasıklarınızda karıncalanma hissi yaşadınız mı?Bana yardımcı olun kızzzlaarrr . HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN...
  2. Erken gebelik belirtileri bulantı ishal karın ağrısı yaşayanlar

Erken gebelik belirtileri bulantı ishal karın ağrısı yaşayanlar

Kızlar yaklaşık 6 aydır bebek istiyoruz ve korunmuyoruz bende karın ağrısı ishan ve bulantı durumu söz konusu. Gebelik yaşayan meleklerimize sormak istiyrum bu erken gebeliğin tam belirtileri nelerdir benim bu yaşadıklarımda gebelik olması söz konusu mu ? Tam belirtileri istiyorum. Hangi testi öneriyorsunuz? not: reglimin üzerinden 8 gün geçti daha test yaptırmadım. HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN...
  3. Benim Gibi hamilelikte baş ağrısı çekenler var mı ?

Benim Gibi hamilelikte baş ağrısı çekenler var mı ?

Kızlar hamileyim ve bu hamilelik süresince inanılmaz baş ağrısı çekiyorum. Benim gibi olan varmı? Bunun nedenleri nelerdir nasıl tedavi olucam ben şimdi. İlçta kullanmıyorum kzlar :S bu arada 22 günlük hamişim ben lütfen yardımcı olur musunuz. Bu baş ağrısı beni öldürecek yaaaaaa
  4. Hamilelikte karın ağrısı normalmi?

Hamilelikte karın ağrısı normalmi?

Hamilelikte karın ağrısının pek çok zararsız nedeni olduğu gibi daha ciddi nedenler de sayılabilir. Anne adaylarının karın ağrısına neden olabilecek faktörleri bilmeleri ve endişe verici olabilecek bazı belirtileri tanımaları önemlidir. Karındaki çok şiddetli olmayan kramplar ya da ağrılar hemen paniğe neden olmamalıdır. Bazen bu ağrılar biraz dinlenmeniz gerektiğini haber veriyor olabilir ya...
  5. Hamilelikte karın ağrısı normalmidir?

Hamilelikte karın ağrısı normalmidir?

Hamilelikte ortaya çıkan bazı karın ağrılarına anne adaylarında sık rastlanır ve bu ağrılar genellikle ne anne ne de bebek için bir sorun oluşturur. Yuvarlak Bağ Ağrısı: Bu tür karın ağrıları vücudun pozisyonunu değiştirdiğinizde bıçak gibi saplanan bir ağrı şeklinde olabileceği gibi daha hafif ama hemen geçmeyen bir ağrı biçiminde de olabilir. Yuvarlak bağ ağrısına rahimden kasığa dek uzanan...

Sayfayı Paylaş