gebe
  1. mysterious

mysterious Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Hamilelikte karın ağrısı

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında mysterious tarafından paylaşıldı.

hamilelikte karın sancısı adet olacakmış gibi karın ağrısı hamilelikte karin agrisi ağrısı nasıl geçer gebelikte nasıl geçer Merhaba melekler,hamilelik tecrübesi olan arkadaşlara bir sorum olacak.Hamileyken karın ağrısı çekenler oldu mu?Bu ağrı adet sancısına benziyor mu?Vajinanızda ya da kasıklarınızda karıncalanma hissi yaşadınız mı?Bana yardımcı olun kızzzlaarrr .
    HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN GEBELİK KATEGORİMİZE BAKABİLİRSİNİZ.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 3 Kasım 2015
  2. merakli

merakli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm canim ben hamile oldugum hafta kasik ve karin agrilari yasadim.ama hamile oldugumu bilmiyordum sonra doktora gittigimde 3 haftalik hamile oldugumu ögrendim.ama kasik ve karin agrilarim devam etti.doktora sordugumda normal demisti ama 3 gün sonra bebegimi düsürdüm.yani anlican kasip ve karin agrilari bazen düsügün belirtileri olabiliyor.allah hicbir anne adayina yasatmasin böyle kötü durumlar.

3. mysterious

mysterious Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Geçmiş olsun canım.Senin adına çok üzüldüm.Allah bir daha yaşatmasın sana böyle bir acı.

4. mysterious

mysterious Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Eee hadi ama kızlar.Hiç kimse cevap yazmayacak mı :(((

5. eminegelin

eminegelin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    canim bendede oldu karin agrisi, kasik agrisi.... adet sancisi gibiydi... 6 haftaya kadarda sürdü... insallah sende hamissindir :)

6. burcubalcı

burcubalcı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    emine gelin cnm nasılsın tanıdınmı beni gizemli kız öbürkünün şifresini unuttugum için yeni açtım :) sana bazı sorularım olcak canım ya biliyon ben hamileydim ama kaybettim bebegimi ama bu aylar adetim çok tuhaf hep 4 5 gün gecikiyor ve bu son adetim biteli 3 gün oluyor ama dün akşam eşimle birlikte olduk ve 2 saat sonra tuvalte grdm kan gelmiş 3 4 damla nedir sence bu canım ?? baş dönmesi falanda oluyor :(

7. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bende hep şaka sanıyordum karnım ağrıyo.. miden de bulanıyormu? evet.. hmm hamilemisin yoksa? karın ağrısıyla hamilelik ne alaka yaa diyordum demekki alakası varmıs tesekkurler kızlar bilgi icin farkında olmadn bende yararlandım :D

8. burcubalcı

burcubalcı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    banada yardm edin kızlar ya :) :)

9. mysterious

mysterious Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Sevgili Emine gelin teşekkürler.Adet tarihime daha 5-6 gün var.Bu kadar erken ağrımaya başlar mı?BU arada sen kaçıncı ayındasın canım?Çok öptüm seni

10. mysterious

mysterious Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Sevgili Burcu Balcı,gelen kan belki kılcal damara bağlı bir kanama olabilir yada adetin yeni btimiş ondan da kaynaklamıyo olabilir.Aklıma gelen 3. bir neden ise rahminde yara olabilir çünkü kanama ve yanma oluyomuş.Arkadaşım anlatmıştı.Bir seferlik bir durumsa çok da önemseme bence.Zaten birkaç damla kanamış.İçin rahat etmezse bir doktora git canım.

11. semre

semre Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    herkese ii geceler benimde adetime 6-7 gün var bendede kasık ağrısı elma büyüklüğünde bir bölgede tam ortada 3 gündür ağırıyor. birde göğüs uçlarım ağırıyor. akşamları ateş basıyor ve ayaklarım yanıyorben serofen 5 gün kullandım ortivite çatlatma iğnesi vuruldum "11 gün önce ayın 4 ünde daha önce böyle ağrım olmamıştı. sizin yorumlarınız nedir.

12. ilter

ilter Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    18
    herkese iyi akşamlar benimde adetime 10 gün var ama son iki gündür acayip kasıklarımda karnımda ve belimde ağrılar var inşallah hamileyimdir..

13. burcubalcı

burcubalcı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aklıma benimde takıldı işte canım neden öyle oldu diye adetim bitti ama son 3 gündür sanki yeniden adet olcakmışım gibi karnımda agrı oluyor :(

14. mysterious

mysterious Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Daha önce hiç böyle birşey oldu mu canım?Adetin normaldeki gibi miydi?Yani süresi ve yoğunluğu aynı değilse bir test yap istersen.Bazen hamileyken adet görenler var.Ağrın geçmezse sen yine ihmal etme.Bir doktora görün canım.

15. ebru1611

ebru1611 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar selam aynı şikayetler bendedee var yoksa:)

Hamilelikte karın ağrısı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamilelikte karın ağrısı ne zaman başlar

Hamilelikte karın ağrısı ne zaman başlar

hamilelikte karın ağrısı ve ishal hamilelikte karın ağrısı ve kanama gebelikte karın ağrısı normal mi Gebelikte Karın ağrısı neden olur ? Tüm hamileliklerde hemen hemen bütün kadınların şikayetleri olan karın ağrısı durumları hakkında bir makale paylaşacağım kızlar sizinle. Opr.Dr. Alper MUMCU tarafından kaleme alınan bu makalenin işinize yarayacak bilgiler içerdiğini düşünüyorum. Erken...
  2. Hamilelikte karın ağrısı çekenler yaşayanlar buraya yazsınlar

Hamilelikte karın ağrısı çekenler yaşayanlar buraya yazsınlar

Kızlar biraz önce sizlere http://www.meleklermekani.com/gebelik/219889-hamilelikte-karin-agrisi-normal-mi-siz-bunu-yasadiniz-mi.html#post838797 linkinden Uzman doktor tarafından hamilelik sürecindeki karın ağrıları ile ilgili bilgiler vermiştik. Hamilelik sürecinde karın ağrısı yaşayanlar ? Sizler ne yaptınız ağrılarınızdan nasıl kurtuldunuz ?
  3. Hamilelikte karın ağrısı normalmi?

Hamilelikte karın ağrısı normalmi?

Hamilelikte karın ağrısının pek çok zararsız nedeni olduğu gibi daha ciddi nedenler de sayılabilir. Anne adaylarının karın ağrısına neden olabilecek faktörleri bilmeleri ve endişe verici olabilecek bazı belirtileri tanımaları önemlidir. Karındaki çok şiddetli olmayan kramplar ya da ağrılar hemen paniğe neden olmamalıdır. Bazen bu ağrılar biraz dinlenmeniz gerektiğini haber veriyor olabilir ya...
  4. Hamilelikte karın ağrısı normalmidir?

Hamilelikte karın ağrısı normalmidir?

Hamilelikte ortaya çıkan bazı karın ağrılarına anne adaylarında sık rastlanır ve bu ağrılar genellikle ne anne ne de bebek için bir sorun oluşturur. Yuvarlak Bağ Ağrısı: Bu tür karın ağrıları vücudun pozisyonunu değiştirdiğinizde bıçak gibi saplanan bir ağrı şeklinde olabileceği gibi daha hafif ama hemen geçmeyen bir ağrı biçiminde de olabilir. Yuvarlak bağ ağrısına rahimden kasığa dek uzanan...
  5. Hamilelikte Karın Ağrısı Ve İshal Olur mu Hamişler Buyrun

Hamilelikte Karın Ağrısı Ve İshal Olur mu Hamişler Buyrun

Hamilelikte Karın Ağrısı Ve İshal Olur mu- Hamilelik dediğimiz olay 9 ay 10 günlük bir süreç ama belki kolay belki zor geçen de bir süreçtir. Bazı problemler sıklıkla karşılaşılabileceği gibi nadiren de olsa görülebilen sıkıntılar da vardır. Bu tür sıkıntıların bazıları hamilelik boyunca devam eder bazıları da kısa sürelidir. Çoğunlukla yediğiniz besinlerden kaynaklanan kısa süreli sıkıntılar...

Sayfayı Paylaş