Hamilelikte karın ağrısı yaşayan kadınlar

Merhaba ilter
Bugün regl günün olduğunu hatırlıyorum, güzel haberini okuma umuduyla açtım sayfayı.
Sancılarım var demişsin umarım yanılıyorsundur ve umarım gebesindir. bize yarın güzel haberle dönmeni bekliyorum! Benimde regl günüm seninki gibi bugün. Biraz akıntım vardı ama dur bakalım bende bütün gece beklicem hatta 5 gün daha beklicem.Umarım ikimizde ve burda ikimiz gibi hevesle bebeğini bekliyen herkes güzel haberlerle döner haftaiçi!
selam canım bugün test yaptım sonuç negatif biliyordum zaten olmadığını Allaha şükür birtane kızım var çok bozmadım morelimi hamilelikte kasık ağrısı oluyo ama adet ağrısı gibi değil ara ara batma beldeki ağrıda batma tarzında oluyo inşallah sen hamişsindir güzel haberlerini alırız canım..

slm
bende de kasık ağrısı ve karın ağrısı var hafif bulantılarım var karın ağrıları acaba adet öncesi ağrılar mı diyorum ama adet ağrısı için çok erken bende hamilemiyim sence

selam.... aynı ağrılar bendede var. bulantı var hafif kanama oldu yerleşme kanaması gb ama ağrılarım adet sancısına benzediği için çok ümitlenmek istemiyorum ama çokda isityorum hamile olmayı 5-6 günüm var adete nasıl meraktayım anlatamam

Kızlar hepimiz sabırla bekliyoruz.Rabbim inşAllah bizi çok bekletmeden sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip eder hepimize.Ben her gece hepimiz için dua ediyorum siz de dualarınızda bana da yer verin melekler.Öpüyorum hepinizi

...:(

5 aylık hamileyim ve sürekli karın agrım var bunun nedeni neder bilginiz varmı ilk bebebğim çok korkularım varr

21 haftalık hamileyim bendede oluyo kasıkla karın ağrısı ama normalmiş sağlıklı bebekler herkese

slm canlarım bende hamile olduğumdan şüpheleniyorum kasıklarında ağrı ve akıntım oluyo adetime bir hafta var anlayamadın...

Kızlar böyle regl olacakmışım gfibi karnım acayip ağrıyor, hamişim ama niye ağrıyor nasıl ağrısını azaltabilirim bir fikri olan lütfen bana söyleyebilir mi ?

karnim cok agriyo ama daha adet olmadim göguslerim hem sismis hem cok agiyo özellikle uclari bu neden olabilir

Geri