gebe
  1. hamileyim nezaman

hamileyim nezaman Forum Okuru

Hamilelikte karın büyümesi ne zaman başlar arkadaşlarım

Konu, 'Gebelik' kısmında hamileyim nezaman tarafından paylaşıldı.

Kızlar selamlar benim derdim biraz ağır gibi, ben erkek arkadaşımla korumasız olarak ilişkiye girdim ve test yaptım tam iki aylık hamileyim ne yapacam bilmiyorum. Biliyorum kızacaksınız ama lütfen bana yardım edin benim karnım ne zaman büyümeye başlayacak ne yapmam lazım babam duysa vallahide billahide beni öldürür :S bana lütfen ylardım edin ne yapayım anneme mi söyleyim ablama mı şaşırdım kaldım erkek arkadaşım aldıralım diyor ama yaşım beni 19 bana bişi sormadan bu bebeği hastanede alırlar mı babamın üstüne sigortalıyım aldıram bilirlermi yardııııııııııııııııııım

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba ;
    Çocuk aldırma konusunda üst sınır halen 10 hafta olarak uygulanmaktadır, yine kürtaj yasası taslağına göre 18 yaşından daha küçük olan bayanların bebek aldırabilmeleri için anne veya babalarından izin alınması , resmi nikah ile evli olarak görünen bayanların ise fiili olarak ayrı bile olsa eş rızası almaları şartı söz konusudur. İşte bu bahsettiğim kürtaj kanunlarının oluşturduğu çerçevenin dışına çıkmadığınız sürece kürtaj yaptırabilirsiniz. Bu arada 16 yaşındanda küçük olanların kürtaj olması için eveveynlerin izin veriyor olmasıds yeterli değildir, savcılık başvurusu ile mahkeme emri gerekmektedir.Bu kürtaj yasası hakkında bilgi..Bir hamilenin karnına bakarak gebe olduğunun anlaşılması yaklaşık 5. ay (20. hafta) civarında mümkün olur. Ayrıca yapacağınız kürtaj işlemi ortaya çıkabilir.Detaylı bilgi için kadın doğum uzmanıyla irtibata geçmenizi tavsiye ederim..

Hamilelikte karın büyümesi ne zaman başlar arkadaşlarım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamilelik belirtisi ne zaman başlar

hamilelik belirtisi ne zaman başlar

kızlar bebek düşünüyorum da ben. Acaba hamilelik belirtisi en erken ne zaman başlıyor ve belirtiler neler teşekkür ediyorum. HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN GEBELİK KATEGORİMİZE BAKABİLİRSİNİZ.
  2. hamilelik lekeleri ne zaman başlar

hamilelik lekeleri ne zaman başlar

hamilelik lekeleri ne zaman başlar, gebelik lekeleri ne zaman başlar konusunda yardımınızı rica ediyorum. Sağolun.
  3. Hamilelikte karın ağrısı ne zaman başlar

Hamilelikte karın ağrısı ne zaman başlar

hamilelikte karın ağrısı ve ishal hamilelikte karın ağrısı ve kanama gebelikte karın ağrısı normal mi Gebelikte Karın ağrısı neden olur ? Tüm hamileliklerde hemen hemen bütün kadınların şikayetleri olan karın ağrısı durumları hakkında bir makale paylaşacağım kızlar sizinle. Opr.Dr. Alper MUMCU tarafından kaleme alınan bu makalenin işinize yarayacak bilgiler içerdiğini düşünüyorum. Erken...
  4. Hamilelikte karın ne zaman büyür?

Hamilelikte karın ne zaman büyür?

gebelikte karın ölçümü,hamilelikte karın ölçümü,gebelikte karın ne zaman büyür,hamilelikte karın yüksekliği,hamilelikte karın büyümesi hakkında bilgiler Annelik yolundaki engelleri aşıp hamile kalmayı başardınız ama mücadeleniz devam ediyor… Bu kez içinizdeki yavrunuzu düşünerek hareket etmek zorundasınız. Günümüzde bebeğin durumunun ultrasonografik olarak belirlendiğini, ancak annenin...
  5. Hamilelikte baş dönmesi ne zaman başlar?

Hamilelikte baş dönmesi ne zaman başlar?

gebelik belirtileri,gebelikte baş dönmesi e zama başlar,hamilelik belirtileri,hamilelik belirtisi baş dönmesi ,erken gebelik belirtileri ve baş dönmesi hakkında bilgiler Sağlıklı bir gebelik için hamilelik süresince anne vücudunda birçok değişiklik oluşmaktadır. Bu değişiklikler döllenme ile başlar ve hamilelik süresince devam eder. Tüm organ sistemleri etkilenir. Aşağıda özetle...

Sayfayı Paylaş