gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

hamilelikte lüksünüz varmı?

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

Hamilelikte cilt bakımı Hamilelikte bakım

Merhaba kızlar,
    kendiniz için yaptıgınız lüksleriniz varmı?
    mesela ben ev temizliğini boşvermiştim biraz :)
    genelde kişisel bakımlar ertelenmek zorunda kalıyor kremdi ojeydi ugrasmak zor oluyor bu donemlerde[​IMG]

hamilelikte lüksünüz varmı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Böyle Hamilelik geçiren varmı??????

Böyle Hamilelik geçiren varmı??????

hamile karnı rüyada altız bebek görmek rüyada altız doğurmak Kızlar altız doğuracak bir anne amanın yav nasıl yarılmıyor karnı dimi?Allah insanları nasıl yaratmış çok ilginç.
  2. Hamilelik eğitimi alan varmı?

Hamilelik eğitimi alan varmı?

Hamilelik dvd Yeni doğan Kızlar selam, artık bir çok hastane ücretsiz olarak annelere kapsamlı bir eğitim veriyorlar ben malesef hiç katılamadım saatlerim çakışmadığı için ama çok faydalı olduğunu duydum sizler gittinizmi hiç?
  3. hamilelikte kaşıntılarınız varmı?

hamilelikte kaşıntılarınız varmı?

ellerin kaşınması ey ayak uyuşması Selam kızlar bazı gebeler ellerinde kaşıntılar oldugunu söylüyor bu tüm hamilelerde görünmez ve genellikle gebeliğin son haftalarında görülen bu hastalıkta artan gebelik hormonların etkisiyle safra kanallarında akım yavaşlamakta ve böylece kanda kaşıntıya neden olan safra asitleri birikmektedir. benim daha çok ayaklarım kaşınırdı ve soguk kolanya ile çok...
  4. Hamilelikte bel fıtığı olan varmı?

Hamilelikte bel fıtığı olan varmı?

hamilelikte bel ağrısı,hamilelikte bel fıtığı,hamilelikte bel ağrısı nasıl geçer,hamilelikte bel fıtığına ne iyi gelir,gebelikte bel ağrısı ve tedavisi hakkında bilgiler Pek çok kadın hamilelikle birlikte şiddetli bel ağrıları da yaşamaya başlar. Bu ağrılar çoğu zaman vücudun hamileliğe hazırlanması nedeniyle yaşanan bel ağrıları olmasına karşın gebelikte bel fıtığı da sık görülen durumlardan...
  5. Hamilelikte felç geçiren varmı?

Hamilelikte felç geçiren varmı?

hamilelikte inme ,gebelikte inme,gebelikte felç,gebelikte felç nedenleri,gebelikte felç geçiren varmı,gebelikte felç tedavisi,gebelikte felç hakkında bilgiler İnme yani stroke (halk arasındaki tabiriyle felç, beyin felci) beyin damarlarında meydana gelen tıkanma veya ani oluşan kanama nedeniyle vücudun bir kısmında felç meydana gelmesidir. Serebrovasküler olay veya serabrovasküler hastalık...

Sayfayı Paylaş