gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.014
    Ödül Puanları:
    113

Hamilelikte Makyaj

Konu, 'Makyaj Videoları' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

hamileyken makyaj yapmak hamilelikte makyaj gebelikte yapılırmı hamilelikte yapılır mı hamileyken yapılırmı

Hamilelikte Makyaj konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Makyaj

Makyaj

Rüyada makyaj yapıldığını görmek , kısa süreli fakat tatlı bir aşk hayatının yaşanacağına işarettir. Rüyada makyaj la ilgili bir şeyler görmek iyiye yorulmazlar. Bu tür rüyalar aldatma, kandırma şeklinde ifade edilir. Makyaj yapan kimse aldatacak olan da o kimsedir. Makyaj yapanı tanınmıyorsa yabancı biri tarafından kandırılacaktır. Rüyada makyaj yaptığınızı gördüyseniz; bir düşmanınız olduğu...
  2. Hamilelikte makyaj

Hamilelikte makyaj

Hamile Bayanlar Makyaj Yaparken Dikkat Hamilelik esnasında, annenin kullandığı Alkol, sigara, saç boyaları, aşırı makyaj malzemeleri, bazı kimyasal katkılı gıdalar, röntgen filmi çektirmek, kan uyuşmazlığı ve akraba evliliği özürlü bebek doğumuna neden olabiliyor. Denizli Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Dr. Mehmet Beşir Türkmen, özürlülüğün yalnızca doğuştan meydana...
  3. hamilelik

hamilelik

merhaba kızlar bana yardımcı olurmusunuz ben 15 eylülde adet gördüm ekim 2 sindede damala damla kan geldi sadece 1 saatlik bişiydi sonra da kahverengi akıntı geldi sizce hamilemiyim b
  4. Hamilelik

Hamilelik

Merhaba hanımlar benim adetim 9 gündür gecikti ilk defa böyle bişey oldu evlendiğimizden beri,çünkü füzenli adetim oluyordu,idrar testi negatif cıktı dün kan testi yaptırdım yarın alıcam sonucu bütün hamilelik belirtileri var yorgunluk halsizlik uyku hali mide bulantısı baş dönmesi,adet olucakmiş hissi,ama korkuyorum kan testi negatif çıkarsa diye adeti gecikip idrarda negatif çıkıp kan...
  5. hamilelik  söz konusumu

hamilelik söz konusumu

merhabalar adetime 2 gün var yumurtlama günümde çalışmalrı yaptım fakat adet agrısı gibi şikayetlerim sizce idrar testi yapsam cıkar mı yoksa adetimin geçmesini mi beklemeliyim bebiş için çok sabırsızlanıyorummmm:)

Sayfayı Paylaş