gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Hamilelikte Makyaj

Konu, 'Makyaj Videoları' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

hamileyken makyaj yapmak hamilelikte makyaj gebelikte yapılırmı hamilelikte yapılır mı hamileyken yapılırmı

Hamilelikte Makyaj konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Makyaj

Makyaj

Rüyada makyaj yapıldığını görmek , kısa süreli fakat tatlı bir aşk hayatının yaşanacağına işarettir. Rüyada makyaj la ilgili bir şeyler görmek iyiye yorulmazlar. Bu tür rüyalar aldatma, kandırma şeklinde ifade edilir. Makyaj yapan kimse aldatacak olan da o kimsedir. Makyaj yapanı tanınmıyorsa yabancı biri tarafından kandırılacaktır. Rüyada makyaj yaptığınızı gördüyseniz; bir düşmanınız olduğu...
  2. Hamilelikte makyaj

Hamilelikte makyaj

Hamile Bayanlar Makyaj Yaparken Dikkat Hamilelik esnasında, annenin kullandığı Alkol, sigara, saç boyaları, aşırı makyaj malzemeleri, bazı kimyasal katkılı gıdalar, röntgen filmi çektirmek, kan uyuşmazlığı ve akraba evliliği özürlü bebek doğumuna neden olabiliyor. Denizli Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Dr. Mehmet Beşir Türkmen, özürlülüğün yalnızca doğuştan meydana...
  3. hamilelik

hamilelik

merhaba kızlar bana yardımcı olurmusunuz ben 15 eylülde adet gördüm ekim 2 sindede damala damla kan geldi sadece 1 saatlik bişiydi sonra da kahverengi akıntı geldi sizce hamilemiyim b
  4. hamilelik

hamilelik

Merhaba arkadaslar, esimle adetimden 1 gün sonra korunmasiz iliskiye girdik.Hemen ardindan sabahlari kahveringi akinti gelmeye basladi.Akintinin kokusu yok.Bel agrisida var hafif hafif.Tabi bunlar kuruntuda olabilir ama.Akinti beni düsündürüyor!!!Basina benzer bir olay gelip hamile kalan var mi?Ardindan 1 hafta sonra akinti kesildi.Simdide gögüsler basladi agrimaya.Adetime 12 gün kaldi.Cevap...
  5. hamilelik

hamilelik

Benim adettimden 2 gün geçti tahlil yaptırdım 1.20 çıktı ama geç olduğu için doktora gösteremedi ama ben hep aynı günde adet oluyordum ilk kez böyle oldu gecikme oldu acaba hamilemiyim degilmiyim bende bilmiyorum

Sayfayı Paylaş