gebe
  1. marincap

marincap Forum Okuru

hamilelikte marincap balık yağı kullananlar

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında marincap tarafından paylaşıldı.

selam melekler 6 aylık hamileyim ve marincap diye balık yağı kullanıyorum aranızda benim gibi hamilelikte balık yağı kullanan varmı öğrenmek istedim

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba öncelikle mutlaka doktorunuzdan bilgi alın
    Gebelik sırasında günde 250 mcg omega 3 alınması önerilmektedir. Bebeğin beyin ve sinir gelişimi özellikle gebeliğin son 3 ayında olduğu için bu aylarda omega 3 alınması önerilir.Balık yağı fazla miktarda alındığında kanama eğilimini arttırdığı yönünde bulgular vardır. Bu nedenle kan sulandırıcı ilaç kullanan hastalarda kullanılması sakıncası olabilir.

hamilelikte marincap balık yağı kullananlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. balık yağı

balık yağı

balık yağı ne zaman içilir BALIK YAĞI KİLO VERDİRİYOR Avustralya'da yapılan bir araştırmaya göre, insan beyninde yaşlanmayı yavaşlatma etkisi olduğu bilinen balıktaki yağ asitlerinin, hafif egzersizle tüketildiğinde kilo kaybetmeye yardımcı olduğu belirlendi. Güney Avustralya Üniversitesinde yapılan araştırma sonucunda, Omega-3 yağ asitleri içeren balık yağının obez insanların kilo vermesine...
  2. Balığı yağda kızartmayın!

Balığı yağda kızartmayın!

en vitaminli balık palamut balığı kızartması yağda balık En vitaminli besinlerden biri olan balıkla ilgili sizlere çok önemli bilgiler vermek istiyorum Uzmanların özellikle balık tüketenlerden bir isteği var oda balığı yağda kızartmamaları.Konuyla ilgili bakalım uzmanlar balığın yağda kızartılması konusunda ne gibi açıklamalarda bulunmuşlar Balık insanların büyümesinde ve gelişmesinde büyük...
  3. Balık Yağı Ve Faydaları

Balık Yağı Ve Faydaları

Balık Yağı Ve Faydaları Balık Yağının Boy Uzatmaya Etkisi Nedir Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda çocukların gelişimi zekaları ve boylarının uzun olması için balık yağının etkilerinden ve diğer faydalarından bahsetmek istiyoruz sizlere. İşte size balık yağı ve faydaları; Son yıllarda en çok tercih edilen beslenme desteği olarak karşımıza çıkmaktadır Balık Yağı. Bilim insanları...
  4. Balık Yağının Zayıflattığını Söylesem .....

Balık Yağının Zayıflattığını Söylesem .....

Balık yağı zayıflatıyor !!! Avustralya’da yapılan bir araştırmaya göre, insan beyninde yaşlanmayı yavaşlatma etkisi olduğu bilinen balıktaki yağ asitlerinin, hafif egzersizle tüketildiğinde kilo kaybetmeye yardımcı olduğu belirlendi. Balık yağının kilo vermeye yardımcı olduğu belirlendi! Avustralya’da yapılan bir araştırmaya göre, insan beyninde yaşlanmayı yavaşlatma etkisi olduğu bilinen...
  5. çam terebentin yağı kullananlar

çam terebentin yağı kullananlar

selam melekler aranızda çam terebentin yağı kullanan varmı saçlara çoks iyi geliyormuş hızlı uzatıp dökülmeleri önlüyormuş kullanan varsa yorumları alabilirmiyim kullanıyorsanız nasıl kullanıyorsunuz gerçekten saçlara bir faydası oluyormu

Sayfayı Paylaş