gebe
  1. KaTMer

KaTMer Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Hamilelikte mavi yeşil light ürünlerden kullananlar..?

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında KaTMer tarafından paylaşıldı.

Hamilelik şekeri olanlar,tatlıdan uzak duranlar.Nefis köreltmek amaçlı mavi yeşil ürünlerden tüketiyor musunuz? Mümkün olduğunca az yenilmesi gerekiyor muş light ürünlerin.Ben korkuyorum yemeye açıkçası.

2. KaTMer

KaTMer Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bi Allah ın kulu cevap yazmıyor,ne biçim site bu ya!Açtığım ikinci konu.Çok duyarlı site sakinleri.Forumun amacı sadece lak lak yapmak mı burada?Gerçekten forum kapatılmalı.Bilgi alış verişi yok,sadece lay lay lom sitede gezenler var..Oda bi kaç kişi.Eminim sizin kendinizede hayrınız yoktur.

Hamilelikte mavi yeşil light ürünlerden kullananlar..? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mavi YeşiL Karışımı...

Mavi YeşiL Karışımı...

yeşil mavi karışımı mavi ile yeşil karışımı ve mavinin ile yeşilin Mavi YeşiL Karışımı... Bu Gece Bir Ben daha ÖLDÜ içimde SEN Yaşayabilesin diye Kurşuna dizdim Tüm yalanları Eğilip dudağından ÖPTÜM sessizce Yüreğime gömdüm Bende Kalanları Biraz daha Eksildin hayatımdan Gülen gözlerinin yerini GÖZYAŞI aldı Hüzün biçtin Nadasa bıraktıgın akşamlarda Hasat mevsiminde AŞK...
  2. yves rocher ürünlerini kullananlar

yves rocher ürünlerini kullananlar

selammm cildim için kaliteli ve sağlıklı ürünler arıyorum bir arkadaşım yves rocher kullanıp memnun kalmış aranızda bu markayı kullanıp memnun kalan varmı olumlu olumsuz yorumlardan sonra karar verecem
  3. herbalife ürünleri kullananlar

herbalife ürünleri kullananlar

herbalife ürünleri kullanan varsa memnun kalıp kalmadığınız hakkında yorumlarda bulunurmusunuz herbalife ürünleri kullandıysanız hangi ürününü kullandınız tavsiye ediyormusunuz
  4. mavi anemon kremi kullananlar

mavi anemon kremi kullananlar

selam aranızda mavi anemon kremi kullanan varsa tavsiye ediyormu kullanıcı yorumlarına göre bende kremi alıp kullanmayı istiyorum nasıl memnun kaldınızmı bu kremi nereden alabilirim çok pahalı değildir inşallah cilde olumlu etkisi oluyormu olumlu olumsuz yorumları alabilirmiyim
  5. mac makyaj ürünlerini kullananlar

mac makyaj ürünlerini kullananlar

selam melekler mac makyaj ürünlerini kullananlar varsa nasıl bu markanın ürünlerinden memnunmusunuz mac markasının hangi ürünlerini kullandınız ve memnun kaldınızmı

Sayfayı Paylaş