gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hamilelikte oluşan yüz lekeleri

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

hamilelikte oluşan lekeler hamilelikte oluşan cilt lekeleri yüz lekeleri hamilelikte oluşan yüz lekeleri, cilt lekeleri, leke tedavisi hakkında maske bilgileri burada arkadaşlar.

Hamilelik süresince, vücudunuz da ve cildiniz de bir çok değişim söz konudu olur. Bunlardan başlıca ve can sıkanı ise cilt üzerinde oluşan lekelerdir Melek'ler.
    Bu yüz lekeleri kadınların çoğunu rahatsız etmektedir.Ebru Şallı’nın hamilelikte oluşan cilt lekeleri için maske tarifini veriyoruz.Bu cilt maskesini kullandığınızda ciltteki lekelerin yok olmaya başladığını göreceksiniz.
    Cilt Lekeleri İçin Maske Tarifi

Malzemeler
    1 kaşık taze sıkılmış limon suyu
    4 tane çatalla ezilmiş çilek
    Uygulama: Bu iki karışımı önceden temizlediğiniz cildinize sürerek yaklaşık 20 dakika bekleyin. Ardından yüzünüzü lık su ile yıkayınBu maske yüzünüze olduğu gibi ellerinize de uygulayabilirsiniz..

2. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    yüzümde leke cikmadi ama aksam genede denicem

Hamilelikte oluşan yüz lekeleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamilelik sonrası oluşan lekeler için

Hamilelik sonrası oluşan lekeler için

Hamilelik sonrası oluşan lekeler için 1 çay kaşığı tarçın 1 çay kaşığı zencefil 1 yumurta akı Bütün malzemeleri güzelce karıştırın lekeli bölgelere hergün uygulayabilirsiniz.
  2. Ebru Şallının hamilelikte oluşan cilt lekeleri için maske tarifi

Ebru Şallının hamilelikte oluşan cilt lekeleri için maske tarifi

ebru şallı hamilelik cilt lekeleri için maske ebru şallı leke maskesi hamilelikte cilt bakımı lekeleri maskesi Umarım hamiş meleklerin işene yarar. Malzemeler: 1 kaşık taze sıkılmış limon suyu 4 tane çatalla ezilmiş çilek Uygulama: Bu iki karışımı önceden temizlediğiniz cildinize sürerek yaklaşık 20 dakika bekleyin. Ardından yüzünüzü lık su ile yıkayın. Bu maske yüzünüze olduğu gibi...
  3. Hamilelik lekeleri

Hamilelik lekeleri

Merabalar yazınızı yeni gördüm bende de yüzümde hamilelik lekeleri var (5 yıllık) bazı ürünlerden bahsetmişsiniz onlar nedir acaba
  4. Ciltte Oluşan Kırmızı Lekeler

Ciltte Oluşan Kırmızı Lekeler

ciltte oluşan kırmızı lekeler, neden olur, sebepleri, nedenleri, nasıl geçer, tedavisi hakkında genel bilgiler burda melekler ciltte oluşuveren kırmızı lekelerin bir çok anlamı olabilir ve en kısa zamanda doktora gidilmelidir bu tür lekelere neden oluşur sizler için araştırdık Genellikle yüzde meydana gelen bu lekeler, kılcal damarların genişlemesi sonucu ortaya çıkar. Burunda, alın...
  5. Yüzde Oluşan Lekeler Nasıl Geçer?

Yüzde Oluşan Lekeler Nasıl Geçer?

Merhaba kızlar.Ben sivilce için tedavi gördüm zamanında ve o tedaviden kalma izler kaldı ,kahverengi ve kırmızı renkteler :( birçok krem kullandım ama hiç fayda etmedi izleri geçirmek için.Artık uğraşmayayım dedim ama uğraşmadan da olmuyor insan rahatsız oluyor.En son çare olarak sizlerinde deneyimlerinizi almak istedim.Eminim benimle aynı sorunu yaşayan birçok kişi vardır. Sizler bu tür...

Sayfayı Paylaş