gebe
  1. attga

attga Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

hamilelikte sigarayı bırakamayanlar buraya

Konu, 'Gebelik' kısmında attga tarafından paylaşıldı.

etrafıma bakıyorumda hamile olupta sigarayı bırakamayanlar çok fazla . Kendinizi düşünmüyorsanız en azından bebişinizi düşünün ve sigarayı bırakmaya çalışın arkadaşlar. Peki bizim hamişlerimizde sigara içen varmı ?:emzirme:

hamilelikte sigarayı bırakamayanlar buraya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamilelikte Sigarayı Bırakın

Hamilelikte Sigarayı Bırakın

hamilelikten ne kadar önce sigara bırakılmalı Hamilelikte Sigarayı Bırakın Düşük doğum ağırlıklı çocuk doğurma, erken doğum, plasentanın yerinden erken ayrılması, ani çocuk ölümü sendromu ve okul çağında düşük performans sigaranın zararlarından yalnızca bazıları...Acıbadem Hastanesi Bakırköy Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. Rıza Madazlı hamilelik döneminde sigara içilmesinin fetus...
  2. Hamilelikte İçilen Sigaranın Zararları!

Hamilelikte İçilen Sigaranın Zararları!

Sigaranın zararlarını hepimiz biliyoruz artık.Hamilelik döneminde de sigara içilmesi ise tamamen akıl almaz bir konu bence.Bilerek bebeğine zarar veren hamilelere nasıl zarar verdiklerini göstermek lazım değil mi? Hamilelikte İçilen Sigaranın Zararları: Kabul edilsin veya edilmesin sigaranın sağlığımıza olan zararı aşikar. Hamilelik döneminde içilen sigara ise anneye zarar vermekle...
  3. Hamilelik krallıkmış diyenler buraya

Hamilelik krallıkmış diyenler buraya

Hamilelikte duygusallık ne zaman başlar Hamilelik duyguları Arkadaşlar hamile kalan herkes galibe çevresinden gördüğü ilgi karşısında şaşırıyordur :) bu durumu lehine kullanan varmı :lau:
  4. Hamileyim Ama Sigaradan Vazgeçemiyorum Diyen Melekler Buraya..

Hamileyim Ama Sigaradan Vazgeçemiyorum Diyen Melekler Buraya..

gebelikte sigara,gebelikte sigara içimi, Hamilesiniz ama sigaradan da vazgeçemiyorsunuz dimi zararlı olduğunu bildiğiniz halde size bırakamam gibi geliyor.Gebelik döneminde sigara kullanımına kimi doktorlar şiddetle karşı çıkarken kimiside günde 3 taneye kadar izin verebiliyor. Sigara içme alışkanlığı olan anne adaylarında çeşitli normal dışı durumlar meydana gelmekte ve bu risklerde...
  5. SİGARA İLLETİ hamilelikte sigara içenler sigarayı bırakamayanlar yardım !

SİGARA İLLETİ hamilelikte sigara içenler sigarayı bırakamayanlar yardım !

GÜNAYDIN ARKADAŞLAR HAMİLEYİM VE SİGARAYI BIRAKAMIYORUM HAMİLE OLMADAN ÖNCE GÜNLÜK 1 PK GİDİYORDU HAMİLE OLDUĞUMU ÖĞRENDİĞİM ANDAN İTİBAREN GÜNLÜK EN FAZLA 3 TANE İÇİYORUM YADA 2 TANE NASIL BIRAKABİLİRİM YARDIMCI OLUN LÜTFEN KORKUYORUM ÇOCUĞUMA BİRŞEY OLACAK DİYE AMA SİGARAYIDA BIRAKAMIYORUM İÇMEDİĞİM ZAMAN ASABİ HIRÇIN OLUYORUM KIRIYORUM KARŞIMDAKİ KİŞİYİ İÇTİĞİM ZAMAN OLMUYOR 1 NEFES DAHİ...

Sayfayı Paylaş