gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

hamilelikte temizlik

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

temizlik ürünleri Temizlikçi
    Merhaba kızlar,
    gündelik işlerinizi yapabilyormusunuz?
    ben bir su bardağını bile mutfaga gturmeye usenıyordum :)

2. hatiss

hatiss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    87
    Ödül Puanları:
    0
    valla birtutamanne bende çok üşeniyorum ama mecburuz yoksa şöle gün boyu yatmak dinlenmek cok isterım ama nerdeeeeeeeee...:) sabah bi kalkıom kocam kahvaltı beklıo hadi hazırladık yedık sonra bulaşık sonraa ev işi temizlik vs.ve sonrasında aksam yemeği hazırlama faslı derken gün bi bakmısım bitıo..biz kadınların işi ne zor yaaw:)ben yapmasam kim yapcakki evde işleri valla her yeri çöp götür kocam cok dagınık zaten...:temizlik::temizlik: mecburumda mecburummmmm:)

hamilelikte temizlik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Temizlik

Temizlik

Rüyada temizlik yapmak, kişinin dertlerini, sıkıntılarını bırakarak rahat edeceğine işaret eder. Fakat temizlik sırasında sabun varsa kişinin sıkılacağına işaret eder.
  2. Hamilelikte Genital Bölge Temizliği Nasıl Olmalıdır ?

Hamilelikte Genital Bölge Temizliği Nasıl Olmalıdır ?

Sevgili melekler, her kadın için genital bölge temizliği büyük önem taşır. Bu durum hassas bir dönem olan gebelik dönemi için daha da önem verilmesi gereken bir konudur. Bu yazımızda gebelikte genital bölge temizliği ile ilgili bazı bilgiler verceğiz sizlere ... Genital bölge temizliği kadınların sağlığı için yaşamsal bir önem taşıyor. Temizlik şartlarına dikkat edilmediği zaman ciddi...
  3. temizlik

temizlik

3 ayat söylermisiniz?
  4. hamilelik

hamilelik

merhaba kızlar bana yardımcı olurmusunuz ben 15 eylülde adet gördüm ekim 2 sindede damala damla kan geldi sadece 1 saatlik bişiydi sonra da kahverengi akıntı geldi sizce hamilemiyim b
  5. hamilelik

hamilelik

merhabalar adetime 2 gün var yumurtlama günümde çalışmalrı yaptım fakat adet agrısı gibi şikayetlerim sizce idrar testi yapsam cıkar mı yoksa adetimin geçmesini mi beklemeliyim bebiş için çok sabırsızlanıyorummmm:)

Sayfayı Paylaş