Hamilelikte üstüne görme nedir nasıl anlaşılır ?

ben iki defa test yaptım negatif çıktı reglm de normal oldu ama hamile olma ihtimalim olablrmi göğüs uçlarımda karıncalanma ve karnımda şişme var

slm bende bir şey paylaşmak istiyorum en son mayısın 5 deadet oldum daha sonra miğde bulantısı baş dönmesi falan normalde strese grsem çok çabuk adet gören biriyim bu ay gecikti hamilemiyim diye düşündüm negatif çıktı souç ve iki gün sonra adet gördüm yani 9 da ama hala miğdem bulanıyo başım dönüyo acaba hamile olabilirmiyim bende okudukça kafam karıştı

:((( sabırsız

herkese selam bende bebek sahibi olmak ıstıyorm.3 senelık ewlıyım .2 bucuk senedir korunmuyoruz..ama hala olmadı. bu ay adetim 1 hafta gecikti.tam haftasına ilişkiye girdik we ben adet oldum:( böyle bişey basına gelen war mı :(

adet olacağın zaman ilişkiye girince adet olman kolaylaşır ilişkinin şiddetinden dolayı ağır bi iş yapsanda o zman başlıcaktı adetin bende hep öle oluyor

merhaba arkadaslar araniza yeni katildim benim adetim bu ay 2 gün erken geldi ve gelmeden 3 gün önce ilk gögüslerim cok hassaslasti ve cok sizladi ilk gün kahverengi leke geldi sonrasinda acik kirmizi kanamam oldu 4. gün kahverengi leke geliyo azcik azcik 1 senedir bebek istiyoruz Rabbim nasip etmedi gecen ay klomen hapi kullandm nolcak benim bu halim lütfen yardim edin

Merhaba!Benim de bi sorum olucak yardımcı olursanız sevinirim!Geçen ayın 23ünde adet görmem gerekirken bu ayın 14ünde adet gordum!Yani 22gün gecikti!Tabi bu süre zarfında gecikmenin ilk 10.gününde test yaptim negatif çıktı,ondan sonraki 12gün gecikmeyle 2.bi test yapıcaktım ki ilk lekelenme şeklinde snrada normal adet gördüm!5gün süren adetim bu kez 3-4gün sürdü ve bitti!Acaba ben de üstüne görmüs olabilir miyim?Gece uykusuzluk,ateş basması,yorgunluk,halsizlik bide bazen el ve ayaklarimda ani titreme oluyo!Buna benzer belirtileri yaşayan oldu mu?Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler!

meraba hamile ihtimalimin olup olmadıgını cok merak ediyorum doktora gittim kıst var dedi ilişkiden 1 hafta sonra yeni yeni kanamam oluyor hamilelik belirtileri çok fazla ama emin olamadım bilgisi olan biri Allah rızası için cevap verebilir mi ?

mrb. Ben normal günümde adet oldum. Fakat bir hafta öncesinden ağrılarım başladı. Kasıklarım her tarafımda şiddetli ağrı vardı. 2 gün az bir şekilde kanamam oldu. 3. gün cok açık renkte azıcık kanamam oldu. Sizce hamile olma gibi bi durum varmıdır ?

Geri