Hamilelikte üstüne görme nedir nasıl anlaşılır ?

meraba arkadaşlar. 2 buçuk aylık evliyim. benimde bi sorum olacak kasım ayının 15 inde adet gördüm. bu ayda gene 15 inde gördüm fakat normalde yoğun kanamam olurken bu ay ilk günü biraz geldi 2. günüde ilk güne göre daha az üçüncü günü varla yok arası diyebilirim. üstüne görmüs olabilirmiyim acaba eğer öyleyse üstüne görmeden kaç gün sonra idrar testi yaptırmalıyım? şimdiden tsk ederim

benim komşum da adet gününde kahverengi leke gelmiş adet olduğunu sanmış peçeteye bulaşıcak şekildeymiş...bekle bekle 3 gün aynı gelen yok bende bi test yap bakalım demiştim veee hamilee...kazayla kalmış o yüzden şüphelenmemiş...

meraba arkadaşlar. 2 buçuk aylık evliyim. benimde bi sorum olacak kasım ayının 15 inde adet gördüm. bu ayda gene 15 inde gördüm fakat normalde yoğun kanamam olurken bu ay ilk günü biraz geldi 2. günüde ilk güne göre daha az üçüncü günü varla yok arası diyebilirim. üstüne görmüs olabilirmiyim acaba eğer öyleyse üstüne görmeden kaç gün sonra idrar testi yaptırmalıyım? şimdiden tsk ederim

kan testi kesin sonuç verir şüphen varsa yaptır derim

kızlar esimle 3 kere arlrnda 3-5 gn farkederek ilşkşye grdm v hepsnde içime boşaldı gbelkle illi birçok belirti yaşamama rağmen tam günümde adt gördm.sizce hamilemym ?

selamm... ben bundan 6 ay önce düşük yaptım 8 aylık evliyim ve adetim düzenli oluyordu. fakat bu ayki adetim 10 unda basladı ve 11 inde kesildi birgün sürdü sebebi nedir neden olabilir yardım edebilirmisiniz... ????

Slm. En son adet tarihim 22.ocak
32günde bir adet olurum, yani bidahaki adetim 22 şubat. Ama 17Şubat kahverengi lekelenme oldu sol kasığımda batma ile. Ertesi gün 18 Şubat parlak kırmızı kanama oldu (yoğun değil her an kesilecek gibi). Kanamam deevam ediyor ..
Üstüne görmüş hanımlar ne olur tecrübelerinizi yazın da faydanalim

merhaba arkadaşlar hamilelik konusunda bende karma karışığım sizlerden fikir ve tecrübelerinizden yararlanmak için yazıyorum ben normal şartlarda 28 günde 5 gün adet oluyorum 3 şubatta başladı 7 şubatta bitti daha sonra en son adetim 5 martta başladı 7 martta bitti en son geçen ay 2 gün adet gördüm 3. gün sabah koyu kahverengi bi kanama olmuş ama lekelenme şeklinde geçen hafta idrar testi yaptım tek çizgi çıktı bu ay ise 4ünde olmam gerekiyodu ama olmadım 2 gün geçti ve olacak gibide değilim sizce sebebi nedir benimle aynı şeyleri yaşayıpta olumlu ve ya olumsuz sonuç alanlar varmı. lütfen yorumlarınızı bekliyorum.

Merhaba arkadaslar. Yaklaşık 10aylik evliyim ilk onceleri cocuk istemiyorduk eşim korunuyordu. Sımdı Nisan ayının basından beri korunmuyoruz. Nisan'ın 10unda adet oldum 2gun sürdü. Dünden beri de kasık ağrılarım var sanki adet oluyormuşum gibi agriyor. Test yaptım negatif çıktı. Sizce ne yapmalıyım ?

Meraba ben 2 aylik evliym korunmuyoruz 2 aydir adet gunumden 5 gun once kanamam oldu adet sancisi gibi sancm hic olmadi strest liydm suan karnim agriyo midemd hafif bulany yaniyo midem bugun hamile olabilirmiyn yardmc olun ne olur

Geri