Hamilelikte üstüne görme nedir nasıl anlaşılır ?

Araniza yeni katiliyorm 2 aylik evliym korunmuyorz adet gunum 5 gun kala kanamam oldu adet gibi hic sancm olmadi stresliydm adet gunumde olmadm adet hamile olabilir miyim simdi karnim agriyo midem arada bulaniyo ne olur yardmc olun

Cevap: hamilelikte üstüne gören hanımlar buraya.....

kızlar ben yenı katıldım normalde her ayın 8de olurdum ama dün oldum az oluyorum kasığım çok agrıyor bır hafta önce doktara gittim alttan muyne ettı olsaydı görürdu dımı kızlar bana cevap yazın ne olur 1 senedır bebiş istiyorum yaaaaa

Ahh bende 9 ay oldu olmadi olabilirsin insallah hamilesindir olma ihtimalin var ulturasyonda yumurtanin dollendigi gozukmuyo ilk kanda gözüküyor

Ahh bende 9 ay oldu olmadi olabilirsin insallah hamilesindir olma ihtimalin var ulturasyonda yumurtanin dollendigi gozukmuyo ilk kanda gözüküyor:(

Bende üstüne gördüm İlk in 3 ay sonra düştü 6 ay oldu ve adetim gecikti 8 oldum test yaptım pozitif çıktı bugun kan testi yaptıracagım

hanımlr bende hamilelik beklerken adt grdüm ama bu digerlerınden daha yogun oluyo ve bn de bas agrısı ve bulantı karın agrısı war acaba üstüne adet görme bna mı denılıyo?cewaplarınızı beklıyorum

hanımlr bende hamilelik beklerken adt grdüm ama bu digerlerınden daha yogun oluyo ve bn de bas agrısı ve bulantı karın agrısı war acaba üstüne adet görme bna mı denılıyo?cewaplarınızı beklıyorum

Slm arkadaslar benimde 2senedir cocgm olmyo ama2aydir adetm bir gun gelip kesiliyo acaba ustne mi gryorum artk testxapmak istmyrm yardmci olvn

Merhabalar arkadaşlar....

Sizlerde benim gibi hamile kalmak isteyenlerdensiniz. Kadın olarak bilmemiz gereken en önemli şey bu zorlu süreçte ne kadar rahat tavır takınırsak o kadar çabuk hamile kalırız. Ben 25 yaşındayım ve 5 senelik evliyim. Ilk çocuğum planlı olmamıştı. Hatta ne ara oldu bende anlamış değilim
Oğlum şuan 3 yaşında ve ben artık ikinci bebeğimi istiyorum. Ama 2-3 aydır denemelerimiz sonuç vermiyor...

Normalde adet periyodum hiç aksatmadan günü gününe gelir. Bu ay tam 1 hafta önce geldi. Aslında şuan çok stresli bir dönemden geçiyorum ondan olabileceğini düşündüm. Ama beni endişelendiren şey adetin şekli ve süresi. Normalde ilk 2 gün lekelenme şeklinde başlayan adetim 7-8 hatta duruma göre 9 gün bile sürerdi. Bu kez ilk dakikalardan itibaren açık pembemsi bir kanama ile başlayan adetim 5 gün sürdü. Ve sürekli kan pıhtısı şeklinde parça parça geldi. Ayrıca çok değişik kokuyordu(affınıza sığınacak söylüyorum bunu) Ilk gün o kadar sancım vardı ki artık öleceğimi düşündüm. Tırnaklarıma kadar morarmıştım sancıdan. Neyse 5. Günden sonra tamamen kesildim. Şuan herhangi bi ağrım sancım yok ama aşırı derece uykusuzluk problemi yaşıyorum. Geceleri mide bulantısı ve mide yanmasının yanı sıra birazda asabilik var son 2-3 haftadır.... Duygu değişimleri yaşıyorum. Hiç olmadık bişeye ağlıyor sonrasında gülüyorum acaba delirdim mi
Ayrıca iştahım çok açıldı ne yiyeceğimi bilmiyorum. Bugün sabah kahvaltıda kahvaltılık turşu ve nutellayı aynı anda yedim siz düşünün halimi artık test yapınca negatif çıkmasından korkuyorum. Ne yapmalıyım sizce arkadaşlar???

Rabbim nasip ederse hayırlı sağlıklı bir bebek istiyorum. Rabbim bebek isteyen tüm anne adaylarının dualarını kabul et (AMIN)

merhaba yazınızı bugün okudum peki bu belirtiler pozitif çıktımı? bendede aynı sorular var

Geri