gebe
  1. elfidasinem

elfidasinem Forum Okuru

hamilemiyim acaba dün ilişki yaşadım da yardım edin

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında elfidasinem tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar dun esmle ilişkiye girerken ilk defa karnimda ve kasiklarimda agri oldu.ilişkiden sonra yarim saat kadar devam etti.duş alirken bile zorlandim.bir yillik evliym ilk defa oldu.birde gecen ay ilk defa korunmadik.ama adet gunumden bir gün önceydi.hamile olabilir miyim.

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba beklenen mensinizde en az 3 günlük bir gecikme olursa test yapın.+Birliktelik esnasında oluşan ağrı için mutlaka jinekoloğa görünün ..

Son düzenleme: 22 Temmuz 2014
  3. inci peri masalı

inci peri masalı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    dr. görünsen iyi olur kist veya rahimde yarada olabilir.. yada hamişsindir kendine dikkat et ve dr git. benim kistlerim ve rahimde yaram vardı ilişki sırasında ağlıyordum. adet dönemimde bütün günüm zehir oluyordu. kistlerim patladı ameliyat oldum şimdi çok iyiyim.

4. sinem dogangul

sinem dogangul Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
  5. mado90

mado90 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    cnm bu agrılar bendede oluyor

6. mado90

mado90 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    hıc soryın cnm bende ocak ayında kısden amelıyat oldum oldum oldum olumden dondum ya ılıskı sırasında patlamıs ve kemıklerım batıyordu ıstıfhar edınce rahatladım ama gece saat 12 de doktora gıttık tahlıl falan derken benı sabah acıl emelıyata aldı doktor

7. mado90

mado90 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

8. mylife-17

mylife-17 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    139
    Ödül Puanları:
    43
    Elfida öncelikle hamile olma olasiligin cok düşük bir ihtimal.. iliski esnasinda zorlanmadan olabilir agrilarin yada idrar yollarindan enfeksiyon kapmis olabilirsin. Yada en kötü ihtimalle kist olabilir. Ama herseyin bir tedavisi var gönlünü rahat tut. Allah hayirlisini versin.

9. elvan saraç

elvan saraç Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    18
    slm peki kistlerin yumurtalık içinde miydi ve gebe kalmana engel bi durum oldu mu bu senin için çünkü bendedd var

10. mado90

mado90 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

11. mado90

mado90 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Valla cnm daha doktora gitmedim kisden sonra ondan bilmiyorum ve bayramdan sonra mutlaka doktora gidecem

12. inci peri masalı

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    kistlerim yumurtalıklarımı tamamiyle kapattığı için sancılarım çok fazla oluyordu, sperm yumurtaya ulaşamadan etkisini kaybediyordu. bende 3 tane büyük ve yeni oluşmaya başlayanda tabaka halinde kistler mevcutmuş ve yapıcı bir bünyem olduğu için kısa zamanda tekrarlama olasılığım yüksek. ki kistleri aldırmama rağmen bebek olmuyor ya daha zamanı var ya da olmuyacak allah bilir. alıştım artık. ayrıca prolaktinimi ölçtürdüm yüksek çıktı. bu da gebeliğe engel.

13. inci peri masalı

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    kistlerim yumurtalıklarımı tamamiyle kapattığı için sancılarım çok fazla oluyordu, sperm yumurtaya ulaşamadan etkisini kaybediyordu. bende 3 tane büyük ve yeni oluşmaya başlayanda tabaka halinde kistler mevcutmuş ve yapıcı bir bünyem olduğu için kısa zamanda tekrarlama olasılığım yüksek. ki kistleri aldırmama rağmen bebek olmuyor ya daha zamanı var ya da olmuyacak allah bilir. alıştım artık. ayrıca prolaktinimi ölçtürdüm yüksek çıktı. bu da gebeliğe engel.

14. inci peri masalı

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    yumurtalığın etrafındaydı. 3 tane büyük ve tabaka halinde yeni oluşmaya başlayan kistler vardı. hamileliğe büyük engeldi. ağrılarım çok vardı. her ay bebek beklerken regli oluyodum. kistler patladı herşey yoluna girdi derken hala hamiş kalamadım, bu seferde prolaktinim yüksek çıktı şimdi ilaç kullanıyorum. kısmetse bebeğim olur allah isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin..

15. elvan saraç

elvan saraç Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    18
    Çok üzüldüm yine kaybetme umudunu ben hiç adet sancısı çekmezdm adet olduğum u bile anlamazdm taki kistm olduğunu öğrenene kadar şimdi adet oldumun ikinci gecesi uyuyamyorm bacaklarım o gün tutmaz şu an adetmin 4. Günü hiç baktırmdm o kiste önümüz de ki hafta gideceğim allah yardımcımız olsun bol bol soğan suyu ic

hamilemiyim acaba dün ilişki yaşadım da yardım edin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. acaba hamilemiyim yardım edin

acaba hamilemiyim yardım edin

selamlar ilk meaajım yumurtlamadan sonrakı gunlerde midemde yanma hıssettım.acı bı tat gelıyodu agzımı.sımdı gunum 1_2 gun gectı adet belırtılerı var ama cok yogun bel kalca gögüs bacak agrısı var ayrıca spralımı son adetten önce cıkardım hemen gebe kalınırmı
  2. hamilemiyim yardım edin bana

hamilemiyim yardım edin bana

hamilemiyim merhabalar..ben en son ocak 27 de adet oldum ve bu ay hamile kalabilmek için günleri takip ettim..merak ettiğim şu an miğdemde ekşime var sağ kasığımda bir batma hafif bulantı var.25 günde bir adet oluyorum ocak 15 te kantahlili yaptırdım değer0,100 çıktı yani negatif acaba çıkmama ihtimali olabilirmi .şimdiden teşekkürler.
  3. hamileler acaba hamilemiyim acil yardım edin:(:(:(

hamileler acaba hamilemiyim acil yardım edin:(:(:(

merhaba arkadaşlar ben 4 aydır korunmuyorum.yarın adet olmam gerekiyor.son 1 haftadır belimin sol yan tarafına kramp şeklinde inceden ağrılar oluyor.sağ ve sol yumurtalıklarımda arada ağrı var.acaba hamilelik varmıdır bende yardımlarınıza ihtiyacım var.bunlar belirti sayılırmı.
  4. Korunmasız ilişki yaşadım hamilemiyim?

Korunmasız ilişki yaşadım hamilemiyim?

acil kontrasepsiyon nedir,korunması ilişki sonrası gebelik şansı,korunmasız ilişkiyle hamile kalınırmı,korunmasız ilişki ve hamilelik hakkında bilgiler Korunmasız girilen bir cinsel ilişkiden veya kullanılan yöntemin başarısından şüphelenilen durumlarda ilişki sonrası gebeliğin olmasını engellemek amacıyla kullanılan yöntemlerdir. Bu amaçla, en sık olarak hormonlar yöntemler...
  5. Regli gecikip hamile kalanlar yardım edin hamilemiyim acaba ?

Regli gecikip hamile kalanlar yardım edin hamilemiyim acaba ?

Reglim gecikti 7 gün ve bu süre zarfında göğüslerim çook hassaslaştı adet olacam hissi oldu hep ama olmadım entrresan bi şekilde dün test yaptım silik ama pozitif çıktı daha entresanı bugün kanamam oldu Ve damla falan deil adet dönemim kadar yoğunda deil ama kanamam oluyor kan testi yaptırdım sonucu yarın alacam kasıklarım müthiş ağrıyo ama ara ara sizce hamilemiyim?? Çok merak ediorım olma...

Sayfayı Paylaş